Благочинна акція ФК "Львів". 12-03-2010 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
12.03.2010
пятница
12:02
Благочинна акція ФК "Львів"
Рейтинг публикации

Футбольний клуб «Львів» продовжує широкомасштабну благочинну акцію з допомоги дітям із дитячих будинків, сиротинці та шкіл-інтернатів.

Футболісти та керівництво футбольного клубу «Львів» продовжують розпочату ще кілька років тому акцію підтримки дитячих шкіл-інтернатів області. Перед початком другого кола футбольної першості у першій лізі три заклади Дрогобича та Добромиля отримали комплекти футбольної форми, спортивні куртки, кросівки, м’ячі та аксесуари для заняття спортом.

Зокрема, у четвер, 11-го березня подарунки від Футбольного клубу «Львів» отримали дитячий будинок «Оранта» у Дрогобичі, Добромильська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступеня та дитячий будинок сімейного типу сім'ї Шатинських.

Особисто дітям передали презенти головний тренер «Львова» Альґімантас Любінскас, спортивний директор клубу Роман Лаба, директор ФК «Львів» Федір Штукатуров та гравець команди Михайло Козак.

Акція триватиме й надалі, оскільки президент клубу Юрій Кіндзерський заявив, що усі кошти, виручені від трансферу колишнього гравця команди Валерія Федорчука, підуть виключно на доброчинність.

«Така акція є дуже важливою для наших дітей, – розповіла директор дрогобицького дитячого будинку «Оранта» Оксана Дацюк. – Головне для них – увага. А ці подарунки, можливо, посприяють тому, що і з наших дітей, більша частина яких є сиротами, в майбутньому будуть хороші футболісти».

«У нашому закладі є сироти, напівсироти, діти без батьківського піклування, неповносправні діти з усієї Львівщини, – зазначив директор спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату у Добромилі Микола Муль. – Усього на теперішній момент у нас перебуває 112 дітей, і більшість з них є великими прихильниками спорту. Футбол і теніс у них на першому місці. А оскільки сьогодні до нас завітали представники Футбольного клубу «Львів», то шанувальників футболу у нас знову збільшиться. Наші вихованці є постійними відвідувачами стадіону «Княжа Арена», де вони натхненно вболівають за «Львів». Та й самі люблять пограти у футбол. І вміють це робити, чому свідченням кубки і медалі, які є в музеї нашої школи».

«Акція допомоги школам-інтернатам та дитячим будинкам, започаткована Футбольним клубом «Львів», триватиме й надалі, – запевнив Віце-Президент Футбольного клубу «Львів» Федір Штукатуров. – Сьогодні це лише початковий крок у цьому році. Ми відвідаємо багато таких закладів на Львівщині, а також завітаємо до вінницького інтернату «Нива-Світанок», де навчався Валерій Федорчук. Як і обіцяли, всі кошти за трансфер цього футболіста віддамо на благочинність».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційна служба ФК "Львів"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com