Лукас: Дякую "Карпатам", фанам та Львову

Лукас: Дякую "Карпатам", фанам та Львову


Як відомо, новим етапом в кар’єрі Лукаса стане грецький ПАОК, який два роки тому зустрічався з львівськими "Карпатами" в Лізі Європи. Перед від’їздом до Греції, іспанець попрощався з уболівальниками "зелено-білих".

"Я хочу подякувати уболівальникам "Карпат", Львову та зелено-білому клубу за роки, проведені тут. Насправді, в цей період у мене було чимало приємних моментів. Повірте, я їх ніколи не забуду. Єдине, за чим я шкодую, що "Карпатам" не вдалося пробитися до Ліги Європи через Кубок України. Тоді, пригадуєте, ми програли в серії пенальті донецькому "Металургу". Але загалом я оцінюю карпатівський етап своєї кар’єри як вдалий.

Чому я вибрав ПАОК? Греки дуже наполегливо запрошували мене до себе, вони виступають в єврокубках. До того ж "Карпати" змогли вигідно продати мій трансфер. Я не хочу нічого говорити про фінансову сторону оренди. Гроші відходять на другий план, головне, що у мене буде ігрова практика і можливість себе показати. На прощання генеральний директор "Карпат" Ігор Дедишин подякував мені за роботу і побажав успіхів в Греції. Я зі свого боку також висловив слова вдячності і побажав успіхів "Карпатам".

Конфлікти? Розумієте, вони є у кожній родині світу. Інакше просто бути не може. Але тепер усе позаду…" - сказав Лукас.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
redsox (Львов)
Ne vazhlyvo yak idut', holovne scho z Karpat pishly vsi tolkovi futbolisty.
Ответить
3
0
Вернуться к новостям
Комментарии 10
redsox (Львов)
Ne vazhlyvo yak idut', holovne scho z Karpat pishly vsi tolkovi futbolisty.
Ответить
3
0
Андрюха-71 (Львів)
інтерв'ю на замітку "капітанам" і решта ображеним.
Ответить
9
1
Новий Львів (Львів)
Менталітет, одначе! А тепер давайте порівняємо з останніми інтерв'ю тих, на кого ми останні роки мало не молилися:1. Худоб'як: решился на переход потому, что это для меня шаг вперед, потому, что в Карпатах был застой в последние 2 года (знайти би винуватців цього застою і я...я їм повідривати),2. Кополовец: в Карпатах нас клуб кинул (а що останні 2 роки робили ви з болівальниками?). Щиро бажаю хлопцям затвердитись в нових клубах як це зробив Федецький, але й не забувати, що їм, на відміну від Лукаса, можливо ще доведеться попити водички з колодязя на ім'я Карпати.
Ответить
8
2
viva la fiesta (киев)
Не сравнивайте отношения к легионерам, у которых европейские контракты ( Лукас, Кения, Авелар) и украинцев, у которых абсолютно не защищенные контракты, благодаря чему Дедишин и Деминский делают с ними что хотят. Одним словом просто издеваются.
Ответить
4
2
Karnada (Первомайск)
Понравилось, что никого не обкакал при уходе, хотя и понимает что могут так стать обстоятельства что нужно будет вернутся. Ну в любом случае, удачи ему в ПАОКе, считаю что не плохой игрок.
Ответить
4
0
Karnada (Первомайск)
Понравилось, что никого не обкакал при уходе, хотя и понимает что могут так стать обстоятельства что нужно будет вернутся. Ну в любом случае, удачи ему в ПАОКе, считаю что не плохой игрок.
Ответить
6
0
Анатолій , м.Львів (Львів)
А хороший іспанський . Якось сидів собі за воротами "Олександрії" на ЛА, Лукас з лівої вдарив ... і той звук , коли бальон торкнувся сітки ...мама мія ...
Ще молодий , ще у Іспанії пограє
Ответить
4
0
M&M (Lviv)
Карпати" змогли вигідно продати мій трансфер.
------------------------------------------------
а він в курсі, що його в аренду здали на пів року?...прощається так ніби він не вернеться)
Ответить
2
3
viva la fiesta (киев)
Он уже не вернется и он это знает.
Ответить
2
0
yongtour (Москва)
Молодец! Никого не стал поливать, хотя мог бы
Ответить