Кубок Егейського моря. Україна (U-16) − Чехія (U-16) 4:1. 29-01-2009 Юношеские сборные Украины - UA-футбол

Юношеские сборные Украины

Вслід за бельгійцями підопічні Олександра Лисенка здолали однолітків із Чехії
Юношеские сборные Украины Таблица Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
29.01.2009
18:21
Кубок Егейського моря. Україна (U-16) − Чехія (U-16) 4:1

Україна (U-16) − Чехія (U-16) − 4:1.

Голи: 0:1 (37), 1:1 Яковенко (43), 2:1 Калитвинцев (56), 3:1 Луканюк (80+1), 4:1 Мирослін (80+2).

Україна: Костюк, Губанов, Братков, Шевцов (Полюлях, 68), Балан, Приндета, Сухомлинов (Мирослін, 80+1), Єфремов (Багдасаров, 48), Покладок (Калитвинцев, 41), Тащі (Луканюк, 41), Хамід (Яковенко, 41).

Зустріч з господарями

У четвер, 29 січня, юнацька збірна України (футболісти 1993 року народження) здобула свою другу перемогу в розіграші Кубку Егейського моря, що триває у Туреччині. Вслід за бельгійцями підопічні Олександра Лисенка здолали однолітків із Чехії, що дозволило «синьо-жовтим» посісти другу сходинку в своїй групі. Таким чином, наші хлопці отримали право зіграти у «малому фіналі» проти господарів турніру. До слова, матч за третє місце відбудеться у суботу, 31 січня, початок − о 12.00.

Важка гра

За словами Олександра Лисенка, незважаючи на розгромний рахунок, поєдинок для його підопічних видався дуже важким. «Чехам була потрібна лише перемога, тому вони з перших хвилин почали чинити максимальний тиск на наш захист. До того ж важке мокре поле додавало труднощів хлопцям, − розповідає наставник. − Наприкінці першого тайму атаки суперників таки принесли їм успіх. Один із чехів виявився найспритнішим у боротьбі на «другому поверсі» під час розіграшу стандартного положення».

Чотирикратна відповідь

«На щастя, у другому таймі ми дуже швидко відновили паритет − і також завдяки «стандартові». Юрій Яковенко першим відгукнувся на передачу з флангу і першим доторком відправив м’яча у сітку воріт. А невдовзі він же утік від опікунів під час контратаки і викотив м’яча Владиславу Калитвинцеву, котрий забивав уже в порожні ворота. Суперники кинулися відіграватись, однак наша оборона надалі не збоїла. А наприкінці гри Іван Луканюк у чудовому стилі обіграв кількох суперників і завдав невідпорного удару − 3:1. Ще за мить Калитвинцев прекрасним пасом вивів на ударну позицію Євгена Миросліна, котрий і поставив крапку в цьому матчі», − підсумовує Лисенко.

Інформації вистачає

У суботу, 31 січня, на нашу збірну очікує зустріч із господарями турніру, котрі несподівано розійшлися миром із греками в заключному турі і посіли друге місце в своєму квартеті. За словами тренера українців, інформації про наступного суперника не бракує, адже організатори турніру надають делегаціям відеозаписи всіх матчів. Тому до поєдинку проти турків команда має підійти у всеозброєнні.