U-16: футбольний тріллер у Мінську. 13-01-2010 Юношеские сборные Украины - UA-футбол

Юношеские сборные Украины

Юношеские сборные Украины Таблица Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
13.01.2010
09:23
U-16: футбольний тріллер у Мінську

Білорусь (U-17) − Україна (U-16) − 2:3

Голи: 0:1 Юрченко (9), 1:1 (35), 2:1 (68, з пенальті), 2:2 Садоха (78), 2:3 Юрченко (80).

Україна: Бендер, Савченко, Іоша, Дуць, Лях, Філімонов, Фрідрак (Гемега), Садоха, Близниченко (Хобленко), Юрченко, Хльобас (Катрюк).

Обмін голами

У вівторок, 12 січня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1994 року народження, здобула перемогу в другому турі міжнародного турніру, що триває у Мінську. Зусиллями півзахисника донецького «Шахтаря» Владлена Юрченка, якому асистував Андрій Близниченко із запорізького «Металурга», наша команда відкрила рахунок вже у дебюті поєдинку. Втім, ще до перерви господарі відновили паритет, а у другому таймі − відзначилася вдруге.

Дубль Юрченка

Активізувавшись, підопічні Юрія Мороза взяли в облогу карний майданчик білорусів і урешті-решт сотворили маленьке футбольне диво. На 78-й хвилині гірник Володимир Садоха вдало замкнув навісну передачу зі стандарту дніпропетровця Артема Філімонова, а вже у компенсований арбітром час Юрченко вразив ворота більш старших суперників, записавши до свого активу дубль − 3:2! Наступними суперниками наших юнаків стануть литовці, з якими українці зустрінуться 14 січня.