17 лютого прес-служба міського уряду Гамбурга організовує презентацію для представників українських ЗМІ. 14-02-2006 ЧМ-2006 - UA-футбол
ЧМ-2006
Знайомство з Гамбургом, його історією, економікою, культурою, відомими людьми та футбольними традиціями відбудеться в спорт-барі „Планета Спорт”
ЧМ-2006 Новости
14.02.2006
вторник
13:57
17 лютого прес-служба міського уряду Гамбурга організовує презентацію для представників українських ЗМІ
Рейтинг публикации
Знайомство з Гамбургом, його історією, економікою, культурою, відомими людьми та футбольними традиціями відбудеться в спорт-барі „Планета Спорт”

Перед фіналом Кубка Світу ФІФА-2006 у Німеччині команда зв’язків із пресою міського уряду Гамбурга організовує презентацію регіону в країнах, чиї команди гратимуть у цьому ганзейському місті.

Запрошуємо представників ЗМІ на захоплююче знайомство з Гамбургом, його історією, економікою, культурою, відомими людьми та славними футбольними традиціями в рамках Всеукраїнського медіа-клубу 17 лютого.

Зустріч відбудеться о 16.00 в спорт-барі „Планета Спорт” (вул. Богдана Хмельницького, 3).

PR-команду „Гамбург-маркетинг” представляють Гідо Нойман, заступник начальника управління та Михайло Гамалій – експерт зі Східної та Центральноєвропейської асоціації (м. Гамбург) й офіцер зв’язків ФІФА національної команди України на ЧС-2006.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]