Чемпионат мира FIFA
Чемпионат мира FIFA

Чемпионат мира FIFA - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Шлях Фоменка: від Варшави до Парижу


Хто б подумав, що прийнявши команду з двома очками в активі, тренер збірної буде розкритикований на фініші за те, що не зайняв першого місця?

Шлях Фоменка: від Варшави до Парижу


Зайшовши одним з перших після футболістів збірної України до салону літака, яким наша делегація мала повертатися дододму з Сан-Марино, кореспонент UA-Футболу став свідком, як творилося розповсюджене невдовзі Віталієм Мандзюком у Мережі колективне фото. Розгром аутсайдера з рахунком 8:0 додавав хлопцям позитивних емоцій, навіть не дивлячись на те, що попереду вимальовувалася перспектива чергового виступу в раунді плей-офф. «Толику, висилай французам» - сказав Олег Гусєв до Тимощука після чергового дублювання емоційного авіакадру. Мабуть, Олег щось відчував, бо через шість днів сліпий жереб справді обрав у суперники українцям збірну, якої вони досі не обігрували ніколи.

Тепер маємо суцільне «не пощастило» вдома й зверхні заяви французьких зірок зі сторінок їхньої преси. У Михайла Фоменка та його команду знову не вірить ніхто. Точно так само, як зневірою був окутаний дебют Михайла Івановича на тренерському містку національної збірної на початку поточного року. Та прийнявши колектив, який після трьох стартових матчів мав лише два очки в активі, тренер виграв шість з семи наступних зустрічей відбору, після чого Україна поступилася англійцям лише очком.

Шанс на першість

Відразу після розгромної перемоги над футбольними карликами з Сан-Марино, Фоменка спитали, де саме, на його думку, Україна загубила те очко, якого команді не вистачило для першого місця. «Мені дорікають, мовляв не виграли від Англії, - відповів Михайло Іванович. – Але будьмо реалістами. Зрівняйте нашу лігу і англійську». Втім, не про Англію мова. Фоменко цей підтекст теж розумів і зіграв на випередження: «Я не можу аналізувати тих матчів, які команда грала за моїх попередників».

Шлях Фоменка: від Варшави до Парижу - изображение 1

Цілком очевидно, що «золотими» виявилися очки, втрачені Україною в зустрічі проти ще одного аутсайдера Молдови. В той час команда була фактично обезголовленою. Олег Блохін вже заявив про свій перехід до київського «Динамо», а двох офіційних матчів проти молдован і чорногорців у 2012-му не допрацював, бо змушений був лягти на операційний стіл через проблеми з серцем. Замість Олега Володимировича команду тимчасово очолював дует Андрій Баль – Олександр Заваров. Згуртувати команду знаменитим у минулому футболістам не вдалося. Як наслідок, 0:0 з Молдовою і поразка 0:1 удома від Чорногорії. Після тих матчів становище збірної здавалося здавалося безнадійним. Скептики знову заспівали пісню про безперспективність покоління після Шевченка, Вороніна і Шовковського.

Не було б щастя

Зрештою, оцінювати тодішню ситуацію варто двояко. З одного боку, команда в тих двох матчах могла обійтися меншими втратами. Проте не відомо, яким би тоді було остаточне рішення Федерації футболу України стосовно тренерського питання. Вірогідність того, що наставником збірної Михайло Фоменко за інших розкладів не став би, була дуже високою. Взагалі, кандидатура нинішнього тренера – пряма протекція глави ФФУ Анатолія Конькова. За неї Анатолій Дмитрович вислухав чимало неприємних слів. Втім, видатний у минулому динамівець критику сприйняв стійко, а його правоту довів час.

Шлях Фоменка: від Варшави до Парижу - изображение 2

Фоменко працював в умовах часового цейтноту і коли їхав на перший свій офіційний у новому статусі матч до Варшави, провалу новому наставникові не пророкував лише лінивий. Та Україна сенсаційно перемогла поляків на їхньому полі з переконливим рахунком 3:1, продемонструвавши при цьому красивий і вдумливий футбол. Тим не менш, перед виїзною зустріччю з іще одним прямим суперником – Чорногорією – через два місяці потому в Подгориці скепсису якщо й поменшало, то не набагато. Балканців, які переконливо виграли восени 2012-го у Києві, вважали фаворитами. Події першого тайму прогнози начебто підтверджували. Чорногорці втратили кілька зручних нагод відзначитися, а завершилася перша половина вилученням нападника гостей Романа Зозулі. Та в другій 45-хвилинці підопічні Фоменка згуртувалися, зіграли дуже раціонально, піймали суперника на контратаці і в підсумку перемогли – 4:0.

Випробовування фаворитом

То вже була заявка навіть на перше місце у групі і вирішальним в цьому аспекті мав стати вересневий поєдинок проти Англії у Києві. За той матч, який завершився нічиєю 0:0, Фоменка покритикували вдосталь. За надмірну обережність і небажання зіграти з позиції сили, розкуто. Дорікали тренерові й за окремі кадрові рішення. Мовляв, віддав перевагу на вістрі атаки Зозулі, а не Марко Девічу; на позиції «під нападником» виставив флангового виконавця Олега Гусєва. Насправді мало хто зауважив, що саме цією тактичною заготовкою тренер українців спробував застати свого англійського колегу Роя Годжсона зненацька. Гусєв зі своїм вмінням зіграти швидко і нестандартно, з перших хвилин постійно зміщувався на фланги. Вочевидь завдяки таким маневрам Фоменко збирався створювати чисельну перевагу з країв і тим самим змусити суперника втрачати зони і помилятися. Спершу така задумка справді була дієвою. Однак надалі досвідчений суперник намір розгадав і гра відбувалася в тому руслі, яке було вигідним гостям.

Харківський бій

Нещодавня зустріч у Харкові проти поляків ставала вирішальною з багатьох точок зору. Українці не мали права програвати ні з огляду на ментальну, ні на турнірну складові. Точніше, навіть поразка остаточної катастрофи ще не означала, оскільки Польща, набравши три очки, лише вирівнювалася б з українцями. З іншого боку, повноцінних претендентів у боротьбі за друге місце ставало відразу двоє і тепер вирішальними ставали деталі.

То був справжній матч нервів, де суперники билися, не щадячи ніг ні своїх, ні суперника. Благо, шведський арбітр Юнас Ерікссон цю тенденцію вчасно вловив і дав суперникам пограти в чоловічий футбол, вмішуючись у події на полі лише при крайніх потребах. Українці домінували на полі впродовж перших 15-ти хвилин, однак потім поляки застосували жорсткий пресинг і впродовж заключних півгодини першої половини гри володіли великою перевагою. Господарі весь цей час сумлінно відбивалися, а одного разу свою команду від вірного голу врятував Євген Коноплянка, який грудьми зупинив на лінії воріт м’яч після удару головою від Каміла Ґліка.

Шлях Фоменка: від Варшави до Парижу - изображение 3

Другий тайм для України теж розпочався не життєстверджуюче. Гості продовжували наступати і ця домінація тривала аж доти, доки Фоменко на заключну чверть гри не випустив замість Зозулі Девіча. Марко миттю додав діям команди розмаїтості і стрімкості, а поряд з ним розкрився нарешті Андрій Ярмоленко. Саме Девіч розігнав атаку, яка призвела до єдиного в матчі голу.

Останніх 20 хвилин цього матчу були, мабуть, найважчими для збірної України в усьому відбірному циклі до мундіалю-2014. Тренер суперників Вальдемар Форналік провів подвійну заміну, випустивши на поле швидких Славоміра Пешка і Адріана Межеєвскі. Ці двоє діяли з акцентом на власний лівий фланг і кілька разів ставили свого візаві за краєм Артема Федецького у важке становище. Власне, після навісу Пешка зліва нападник Роберт Левандовскі міг зрівнювати рахунок через якихось п’ять хвилин після голу Ярмоленка, проте примудрився з лінії воротарського майданчика пробити над поперечиною.

Від печі

При Фоменку Україна в семи матчах відбірного турніру забила 27 голів. Зрештою, маючи в групі опонента на кшталт Сан-Марино, така результативність дивувати не повинна. Більш прикметно, що в цих зустрічах українці пропустили лише двічі. Якщо ж додати до цього списку ще три товариських матчі проти Норвегії, Камеруну та Ізраїлю, в яких наша команда теж не пропускала, то отримаємо, що сумарно з дев’яти проведених матчів Україна в 2013 році «на нуль» провела сім зустрічей. Іншими словами, Фоменкові сходу вдалося те, про що свого часу говорив його нинішній помічник Заваров: «Команда має будуватися «від пічки». Головне – надійність тилів. Буде оборона – буде й атака».

Показово, що з самого початку своєї діяльності біля керма збірної Фоменко якщо й через щось бідкався, то лише через нестачу часу на підготовку команди. На відміну від попередників, Михайло Іванович не говорив про обмежений кадровий потенціал. За довгі роки тренерської діяльності цей спеціаліст звик працювати з тими гравцями, які є під рукою, використовуючи їхні сильні риси і завуальовуючи слабкі.

Шлях Фоменка: від Варшави до Парижу - изображение 4

При цьому, підбираючи футболістів, Фоменко кожен свій крок ретельно зважував, наголошуючи, що ментальна спорідненість гравців для нього є рівноцінною з власне ігровими характеристиками. Через те новачків у команду тренер залучав обережно, приділяючи велику увагу навіть самому перебуванню дебютанта в колективі, його вмінню знаходити спільну мову з партнерами. Як тренер старої формації (що далеко не завжди є недоліком), Фоменко понад усе жадав створити навколо себе колектив однодумців, де б кожна складова ставала надійним гвинтиком.

Тому й не варто дивуватися, що Михайло Іванович запросив з іще першолігового «Севастополя» до першої команди країни Олександра Ковпака, футболіста, з яким був знайомий ще з часів спільної роботи в «Таврії». Не здивувало й те, що з користю для збірної почав використовуватися потенціал Едмара. Знову-таки – Фоменко працював з цим гравцем у Сімферополі й щойно в зв’язку з травмою Дениса Гармаша виникла потреба шукати іншого атакувального хавбека, Михайло Іванович зупинив свій погляд на старому знайомому. Що то була справді якісна знахідка, продемонстрував перший для українського бразильця повноцінний матч за збірну проти Ізраїлю. В ньому Едмар вів гру жовто-блакитної збірної і відзначився двома результативними передачами.

Жорстка дисципліна

Дуже важливо також, що Фоменко понад усе дбає, щоб гравці цінували самим фактом виклику до лав збірної. Як відомо, Михайло Іванович прийшов у команду якраз в той момент, коли футбольна громадськість обговорювала настання хронічних травм перед запрошенням до національної команди в оборонця «Шахтаря» Ярослава Ракицького. На відміну від попередника, Фоменко з цього приводу в пресі не висловлювався, а… продовжив викликати Ярослава. Ось лишень місця у складі для Ракицького не було. До тих пір, поки «гірник» не довів, що в збірну він прибуває, щоб працювати на рівні з усіми і сприймає команду так само серйозно, як клуб, який йому дорогий.

Шлях Фоменка: від Варшави до Парижу - изображение 5

Зіславшись на травму, не поїхав на зустріч до Чорногорії й нападник Девіч. Все б нічого, але в час, коли команда готувалася до одного з доленосних з турнірної точки зору протистоянь, Марко відсвяткував весілля. Фоменко залишився вірним собі і не став обговорювати того, що сталося, публічно. Девіч теж продовжував отримувати виклики до збірної, але в основі у матчах проти Англії і Польщі не з’явився. За нашою інформацією, така принциповість тренера дуже зачепила нападника. Чи була від того користь? Яскравим свідченням є вихід Девіча на заміну в зустрічі з поляками і перший в історії збірної України хет-трик у виконанні Марко в поєдинку з Сан-Марино. Фоменко змусив гравця, який наразі є найкращим в українському чемпіонаті нападником, доводити свою потрібність для збірної не крізь виступи за клуб, а через працьовитість в середині колективу.

Психологія переможців

Власне, ота зацитована на початку матеріалу фраза, почута з уст Гусєва, є красномовною. При Фоменкові команда, яка рік тому виглядала приреченою і безвольною у зустрічі в Кишиневі, знову відчула власну міць і спроможність битися на рівних з будь-яким суперником. Хтось запитає, мовляв, куди ділися ці риси під час протистояння з англійцями. Частка правди в такому закиді є. Але дозволю висловити контраргумент. Фоменко розумів, що зігравши більш відкрито, команда може як виграти, так і, розкрившись, пропустити в свої ворота і програти. Хіба б не був то удар по амбіціях і високій моралі команди, яка зараз розуміє, що крім сумнозвісного матчу з чорногорцями, залишилася в усьому циклі непереможною, пропустивши при цьому лише чотири голи в десяти матчах? Менше у графі «пропущені м’ячі» (три голи) має лише збірна Іспанії, котра провела вісім поєдинків.

То показник, який формує в гравцях переможну ментальність. Фоменко, будучи тренером-прагматиком, надто дорожить такими дрібницями, щоб невипрадано, в угоду сумнівному зовнішньому ефекту, гарячкувати. Втім, очевидно, що в зустрічах з Францією за рахунок виключно холодного розрахунку переможцем не станеш. А отже тренер мусить шукати додаткові варіанти і розкривати тим самим інші грані власного таланту.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
kurdysh (Нападівка)
Не забувайте у французів не все гладко у групі вони лише другі, думаю Фоменко таки вдастя зіграти на їх слабких містях.
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 52
kurdysh (Нападівка)
Не забувайте у французів не все гладко у групі вони лише другі, думаю Фоменко таки вдастя зіграти на їх слабких містях.
Ответить
0
0
vik1974 (Kirovograd)
Желаю Украине обыграть Францию и выиграть чемпионат мира.
Ответить
1
0
vik1974 (Kirovograd)

Яркие страницы противостояния Украинских и Французских клубов


09.04.2009 ПСЖ (фра) 0-0 ДинамоК
16.04.2009 ДинамоК 3-0 ПСЖ (фра)

09.04.2009 Шахтер 2 - 0 Олимпик (фра)
16.04.2009 Олимпик 1-2 Шахтер
После этого Динамо К играл в полуфинале,а Шахтер (Донецк)- выиграл Кубок УЕФА


18.08.2011 Металлист 0 -0 Сошо
25.08.2011 Сошо (фра) 0-4 Металлист
После такого старта Металлист дошел до 1/4 Лиги Европы

Сб. Украины - сб. Франции
Плей оф ЧМ 2014 , кто идет дальше?



Ответить
0
0
виктор днепр (Днепропетровск)
Ваше сравнение результатов прошлых матчей с французами на уровне клубов
интересно для статистики клубных евротурниров.Нельзя сравнивать клубы и сборные
по разным факторам : состав, стиль, тактика и т.п.
Реальная статистика матчей на уровне сборных ПОКА не в нашу пользу. ПОКА!!!
Самоуверенные французы нас заранее не дооценили , за что и ,верю в победу, заплатят!
Поэтому, наш девиз: " Бей французов - чтоб перья летели от галльских петушков ! "
Ответить
0
0
vik1974 (Kirovograd)
Яркие страницы[/*]
[/*]После этого Шахтер выиграл Кубок УЕФА[/*]09.04.2009
Ответить
0
0
VladKoval61 (Херсон)
верю что пройдем трехцветних ну а если нет спасибо фоменко что подарил надежду
Ответить
1
0
bogrus (Суми)
Збірна зараз міцьна, як ніколи, вірю в команду, в гравців, в тренера. Команда витягнула вже програний турнір і дала нам надію. Хто, як не ми мусимо підтримати хлопців і повірити їм, бо я певен, вони зроблять все, навіть помруть на полі. Тому до перемоги, повторимо друге "Бородино" і влаштуємо самі собі свято на заздрість всім експертам і поплічникам, тим, хто тільки і мріє, щоб команда спіткнулася. Я вірю в КОМАНДУ, я вірю в УКРАЇНУ !!!
Ответить
0
0
pavlokua (Львів)
А в назві статті помилка спеціально зроблена? (ПарижААААА))))
Ответить
0
0
roma7777 (Львів)
Французи кажуть, що кращого жеребу бути не могло. От су...ки самовпевнені.
Ответить
1
0
футболомания (Донецк)
Читаю тут комментарии некоторых "болельщиков" и поражаюсь. Это же как нужно болеть,что бы так не верить в свою сборную? Обязаны порвать Французов,рвать и на поле и на трибунах....... Все будет замечательно! Статистика для статистов,а мы БОЛЕЛЬЩИКИ ! Победа наша,кто сомневается-в анабиоз!!!!
Ответить
2
0
Yuriy74 (L'viv)
Швеція, Україна , Румунія і Ісландія поїдуть на чемпіонат світу.... я так думаю
Ответить
2
0
Агент007 (Ковель)
Удивляют слова тех кто говорит что Фоменко не тренер для сборной. Извините, но я всегда был уверен и сейчас так же думаю что для построения нормальной сборной, даже самому великому тренеру нужно как минимум 3-4 года. В сборной ценится не тренереский талант. В тренерах сборной ценится харизматичность и навыки психолога. В сборной тренер должен быть первым делом психологом, в реалиях Украины он должен из игроков команд топ 4-ки сделать коллектив единомышлеников. Когда эти ребята едут в сборную они должны забыть из какого они клуба. Они должны помнить лишь то что они украинцы. И Фоменку это удалось
Ответить
2
0
Криштиану Роналдо (Kharkov)
Спасибо Фоменко и ко за победы. Отбор в общем выдали неплохой, много позитивных моментов были. И пусть горит в аду дятел который нашим Францию подкинул.
Ответить
0
0
mks126 (Днепропетровск)
http://www.youtube.com/v/cLnDcybh1UY\" />
Ответить
0
0
oleger-1 (Запорожье)
УРА! Наших больше! Значить пройдём жабоедов!!!
Ответить
4
0
vik1974 (Kirovograd)
Даст бог пройдем, главное не дать повода для дисквалификации. Убедительная просьба не приходить на стадион с запретной символикой, фаерами, плакатами с цыфрой 1812 не бросать в Французов бананами и лягушками, не вспоминать про 1812 год и т.д.
Вообщем удачной игры. В конце концов мы же сеянные, вот и нужно это доказать.
Ответить
1
0
L.D.D. (Харьков)
Хорошая статья. Меня недавно спросила моя бабушка, далекая от футбола: "как мне тренер СбУ?" Я ответил, что не осмелюсь критиковать его.
Это трнер для нашей сборной, которого не хватало. Человек, вызывающий только лишь уважение, Человек, который сумел заставить игроков с разных (иногда враждующих) клубов стать единой командой и полюбить эмблему с трезубцем на сердце. Единственный недостаток команды, это слишком большое рвение, что проявляется в ненужных подкатах и "киданием" на соперника.
П.с. У меня нет никаких сомнений, что МИФ знает, что делать и как играть с Францией. И я верю, что Летом сборная Украины по футболу соберут шорты, майки и шлепки и отправятся на родину карнавалов.
Ответить
7
0
bulpi (Днепропетровск)
Французы то посредственные... Но судьи их вытянут по-любому. Именно поэтому у нас нет шансов , а не по игре.
Ответить
0
1
Троянец (Одесса)
О чём дикуссия? О Фоменко -тренере сборной или о шансах на Францию?
Если о Фоменко, то ему за группу полный респект. А если о шансах с французами, так при тактике которую исповедует Фоменко их нет никаких. Вот такой парадокс.
Ответить
3
4
cucumber (Киев)
Схоже на те, що Ви заздалегідь знаєте думки головного тренера. Якщо це так, то Вам ціни нема, Вам потрібно давати телеграму Дешаму про єкстрасенсорні здібності, він Вас візьме на півставки.
Господи, ну коли світ позбавиться дурнів?
вася огурцов
Ответить
1
0
satt2012 (Харьков)
Добра стаття! Ваня - молодець!
Від себе доповню, що зараз наші гравці морально готові до гри з такими суперниками, як французи. Оце саме головне! Вони впевнені в собі. Вони відчувають плече товариша по команді, вони вірять у Фоменка. Чекають його настанов. Сприймають їх, як дієві і вчасні поради. Це не матюки і плескання в долоні з розпачливим "іграєм - іграєм".
Телефонує вчора мені мій старий фронтовий друзяка (разом ходимо на футбол на "Металіст") і питає :" Сєйчас жеребьовка, кого хочеш в сопернікі?" "Звісно - Францію", кажу. "Нехай наші не розслабляють булки..." "Согласєн" - каже товариш. І точно! Йо-майо, я аж злякався власного бажання. Набираю телефон друга, а він каже - " ну ти і гад. Ха-ха-ха".
Мні здається, що у наших після ЧЕ - 2012 на "хранцузиків" великий зуб. Це добре. Додатково налаштовуватися не треба буде. А боятися їх не треба. Пройдемо їх. Віримо в зюірну. Шануймось!
Ответить
4
0
DANGERR (Кировоград)
Рад, что растет оптимизм форумчан (болельщиков Украины).. Вчера 80% коментов: "Господи, за что?". Я сам так думал. Потом все проспались, подумали и начинают понимать, что все реально, главное не проиграть до начала матча, ни нам, ни футболистам. А то, что Французы с нас смеются, так это только +. Недонастрой, недооценка это великая вещь. Нам ли это не знать. Не могу просто допустить мысли, что эти ребята не попадут на ЧМ. Единственное, что не могу понять, так это то, на основании чего, многие говорят, что Франция сейчас довольно посредственная... Разве Франция слабее Португалии?
Ответить
5
0
polkan (Доля)
Франция не слабее Португалии и не слабее Англии. С Англией наши играли, достойно сыграют и с Французами. Франция оказалась чуть ниже по рейтингу из-за меньшего количества игр в группе. Нашим УДАЧИ!!!!
Ответить
0
0
polkan (Доля)
Франция не слабее Португалии и не слабее Англии. С Англией наши играли, достойно сыграют и с Французами. Франция оказалась чуть ниже по рейтингу из-за меньшего количества игр в группе. Нашим УДАЧИ!!!!
Ответить
0
0
MaximSK (Киев)
Меня настораживает, что Фоменко боялся Англии, у которого отсутствовали 3 основных игрока атаки. А ведь у Франции состав сильнее и они техничнее чем они. Я боюсь больше всего не нападения (с Жиру могут справятся наши центрдефы), а их очень сильную полузащиту- Рибери, Насри и Погбу с Матюиди.
 
0
0
тутти-10 (Сумська область)
Класна стаття. Приєднуюся до всих хто раніше відписався!
Ответить
3
0
miguel (Киев)
Сейчас вспоминают влёты в стыковых матчах от Греции и Словении, но почему-то позабыли упомянуть 2001 год и другую ТОП-сборную - Германию, 1:1 дома и безнадёжные 4:1 у них. Выходит, что в лоб, что по лбу - команды послабее недооцениваются, а ведущие команды элементарно не по зубам.

Но не может не обнадёживать ещё один факт - топ-сборная с высококлассными игроками 21 место в рейтинге занимает.
Ответить
4
0
Бондаренко Виталий (Вольногорск)
Мужики давайте верить в НАШУ КОМАНДУ!!!Сборная УКРАИНЫ сейчас находу...Такой команды у нас давноне было.Эту Францию можно и нужно проходить!!!Долой нытье!!! Все будет хорошо!!!Помните 98-й год?... "Барса" сказала что "Динамо" вафли и сама вафлей наглоталась.А сейчас Доменек много трындит...Пусть и он захлнбнется!!! Я буду болеть до конца!!! И Вам советую)))
Ответить
13
0
oleger-1 (Запорожье)
Наш человек!
Ответить
1
0
Kapitoshka (Мариуполь)
Автору действительно - респект! Отличная статья.
Лично себя, так хочеться сказать, что бы Французы после Бразилии говорили, что проиграли как минимум серебрянным обладателям.
И еще:
Сейчас СБУ находится в таком положении - еще не мировой уровень, но уже и не середняк, а по потенциалу отдельных футболистов и команды в целом рост возможен. Пора нам уже переходить из молодежной серии в мировую и играть с настоящими дядьками на равных и с позиции, что мы не хуже, а то и лучше!
Ответить
9
0
oleger-1 (Запорожье)
Наш человек!
Ответить
1
0
cdboss1 (Lviv)
Фоменко дякуємо за Польшу (особливо в Варшаві),дякуємо за Чорногорію
і бажаємо удачі з жабоїдами,треба добре готуватися і розраховувати тільки на свої сили,французів можуть тягнути судді. Колись Великий Лобановський перемагав у Парижі 2-0 ,один з голів Вася Рац забив...УДАЧІ!!!!!!
Ответить
13
0
Cedar007 (Полтава)
Побачать Париж і "помруть". Бдуть Мундіаль дивитись разом з нами то телику.
Ответить
1
19
oleger-1 (Запорожье)
Не наш человек.
Ответить
1
0
KUBOK.at.ua
Cherchez la chance!
Шукайте шанс!
Ответить
5
0
victor1306 (Каминь)
і ще, класно Софин написав в сусідній статті з кінозаголовком про те, що в французів тільки імена і імена, а Україна - це КОМАНДА. так і є!
"гуртом і Рібері лекше бити")

Ответить
13
0
Иван Maddog (Кривой Рог)
Статья однозначно одна из самых "точечных". Очень объективная и всё по сути. Единственное, что я бы мог оспорить, так это количество пропущенных, ведь мы играли со сборными, атакующий потенциал которых однозначно ниже скиллов наших защитников (Англия приезжала без тех, кто мог решить исход). Так что, ни в коем случае фактор малого количество пропущенных не должен вводить нас в заблуждение. Ребятам придется нереально потрудится, чтобы осуществить свою мечту и нашу.

Ох, как хочется, чтобы Гусев после второго матча с французами сказал нечто такое: "Толик, отправляй испанцам, бразильцам и немцам
Ответить
14
0
oleger-1 (Запорожье)
Наш человек!
Ответить
2
0
clear (haifa)
Атакующий потенциал Вучинича, Йоветича, Блащиковски и Левандовски ниже, чем скиллы наших защитников?
Ответить
0
0
simon444 (Киев)
С Фоменко, ПРОРВЕМСЯ!!! Это не физрук! Франция, не та!!! Хватит этого скептицизма!! )))
Ответить
11
1
Дніпро sity (Дніпропетровськ )
Не верил и не верю в тренерский "талант" Фоменко .
Будем играть с французами также - как и дома с англичанами, только польза от этого будет такаяже:(
п.с. если пройдем, то только неимоверной самоотдачей игроков, но никак не тренерской мыслью.
Вот на это я и надеюсь. Успехов сборной!!!
Ответить
2
12
oleger-1 (Запорожье)
Не наш человек.
Ответить
2
1
goga19812 (paris)
Мне сегодня сон приснился))), что Ярмола гол забил Французам, потом Ракицкий получил красную и французы с пеналя сровняли, а потом у французов кто то получил красную)) такой вот прогоноз)))
Ответить
4
2
Чернівці назавжди! (Черновцы)
А потом сверху спустились террористы и просили за Рибери выкуп?
Ответить
0
0
alicia_lial (Sumy)
Як на мене, найбільш адекватна стаття з усіх, а то пишуть усілякий брєд, аби написати( автору респект
Ответить
9
0
victor1306 (Каминь)
приєднююсь до останніх коментарів: все по поличках розклав Іван.
а нашим хлопцям достатньо домогтися хоча б такого результату,як у протистоянні з англійцями (результативна нічія на виїзді і нульова вдома) і вони в Бразилії. я думаю це цілком реально. нейтралізувати Рібері, Менеза, Жиру, а решта всі в збірній (не в своїх клубах) зараз дерев'яні. головне зіграти, як з поляками жостко і не давати супернику дихати.

Ответить
9
0
Revutskiy Vadim (Кировоград)
дважды нам так "повезло", что с позором вылетали от греков и словенцев. Так что лучше Франция, чем румыны или исландцы.
Ответить
12
1
Napalm85 (Брацлав (Винницкая о)
Автору респект!!! Хорошая статья!
Ответить
11
0
Dneprfan (Dnipropetrovsk)
хорошая статья,всё по делу написано!
Ответить
15
0
OZZI (Тростянець)
Все дуже вірно написано. А про "не пощастило", то це уже з якого боку дивитися. Може як раз і добре готуватися до сильного суперника, і це дасть результат, а щодо французів то вони боялися тільки португальців, решта для них усі прохідні - так вони думають, ну і нехай думають. Фоменку - респект!!!
Ответить
15
0
oleger-1 (Запорожье)
Тоже наш человек!
Ответить
1
0
Бармалей младший (Ужгород)
Михаилу Ивановичу уже можно низко поклониться за сегодняшние результаты сборной Украины. Победит французов - монумент при жизни ставить нужно.
Ответить
29
1

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус