Степан Матвіїв:"Гіркий наслідок недооцінки суперника". 08-04-2008 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Наставник "княжичів" не приховує: грою команди він розчарований не меншою мірою, ніж результатом
08.04.2008
вторник
19:05
Степан Матвіїв:"Гіркий наслідок недооцінки суперника"
Рейтинг публикации
Наставник "княжичів" не приховує: грою команди він розчарований не меншою мірою, ніж результатом

Наставник «княжичів» не приховує: грою команди він розчарований не меншою мірою, ніж результатом. Однак підстави для паніки, на думку Степана Матвіїва, відсутні. Бо команда спроможна грати значно краще і неодмінно гратиме саме так у наступних зустрічах.

— То що все-таки сталося з «Княжою» в матчі з коростенцями, Степане Олексійовичу?

— На грі команди негативно позначилася банальна недооцінка суперника. Ми почали матч аж надто самовпевнено, наче футбольні академіки, а коли наразилися на відчайдушний і неабияк організований опір опонента, знову стати самими собою безпосередньо по ходу гри вже не змогли. Так оцінюю те, що сталося, не лише я, а й команда в цілому. Наступного дня, після тренувального заняття, ми не просто проаналізували перебіг подій, а й поспілкувалися з футболістами максимально відверто. Хлопці визнали, що не виконали передматчевої настанови тому, що легковажно сприйняли конкурента, і запевнили, що неодмінно засвоять гіркий урок.

— Склалося враження, що «Княжа» далека від оптимальних фізичних кондицій. Ваша думка з цього приводу?

— Це не так. Завдяки турботам президента клубу, ми провели підготовку до весняних змагань в чудових умовах. Навчально-тренувальну програму виконано повністю, а спеціальні тестування засвідчили високий рівень індивідуальної готовності до швидкісних і фізичних навантажень.

— Однак команда, образно кажучи, так і не побігла в квітневій прем`єрі, а її ігрова постава виявилася блідою та розмитою…

— На жаль, на важкому газоні значно легше руйнувати, аніж творити. Наголошую на цьому не заради виправдання. Це констатація факту. Існують й інші причини осічки. Приміром, кадрова: впродовж антракту ми награвали одних флангових оборонців, а грати з об`єктивних причин довелося зовсім з іншими. Для «Княжої», чия тактика базується на швидкісному переході від оборони до наступу, така втрата відчутна за будь-яких обставин. А за негоди — поготів. Якби ми реалізували пенальті, то й гра пішла б іншим руслом. Однак сталося навпаки: після локальної невдачі хлопці почали діяти з оглядкою на свої тили. Це психологія: боязнь пропустити нелогічний гол за такого нефарту стає гіперболізовано великою.

— А чим пояснити відсутність кількох стрижневих виконавців?

— Данищук і Станкевич, які награвалися впродовж трьох місяців на флангові позиції, лікуються. Першого серйозно травмували на зборах, а другий має пройти поглиблене медичне обстеження. Натомість Налигач, без якого восени важко було навіть уявити лінію захисту, пропустив через проблеми зі здоров`ям два збори й поки що не набув оптимальної функціональної готовності. Зважаючи на це, новачкам команди — Лупашку та Мостовому — довелося грати прем`єру, що називається, з чистого листа.

— Попереду в «Княжої» — вельми складні турнірні випробування. Готові до них?

— Звичайно. Ретельно вивчаємо суперників і шліфуємо свій груповий маневр. Тепер ми в боргу перед уболівальниками, тож маємо повернути їхню прихильність яскравою грою та переможним результатом.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіціний сайт ФК "Княжа"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com