Контрольний матч. "Черноморець-2" - "Енергія" (Нова Каховка) 0:0. 20-01-2012 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
20.01.2012
08:38
Контрольний матч. "Черноморець-2" - "Енергія" (Нова Каховка) 0:0

«Чорноморець-2» - «Енергія» - 0:0.

18 січня. 13.00. м. Одеса, НТБ ДЮСШ «Чорноморець».

«Енергія»: Холоша (Касперович), Дитятьєв (Смірнов), Гравець № 18 (Швей), Філіппов (Дмитровський), Михайлов (Кучеревський), Бічевой (Гравець №14), Гурін (Комягін), Цой, Іванов (Білоусов), Гравець №32, Гравець № 21 (Риженко).

Тренер: Сергій Шевцов.

Наступний контрольний матч у новому році команда Сергія Шевцова провела в Одесі, де зустрілася із нещодавніми суперниками по Другій лізі – командою «Чорноморець-2», яка, нагадаю, зналася з чемпіонату України, але продовжує існувати як кадетська команда для обдарованої молоді.

У морозну погоду команди зіграли три тайми по 30 хвилин, із короткими перервами по 5 хвилин. У дебюті матчу новокаховчани захопили ініціативу і одразу створили пару напівмоментів, які змарнували: Філіппов пробив слабко із вигідної позиції, а на гострий простріл із правого флангу ніхто не відгукнувся. Одесити теж старалися не сидіти в захисті і при нагоді йшли в атаку, обережно, не швидко, але впевнено. Господарям вдалися пару ударів здалеку, які нейтралізував Холоша. В середині першої тридцятихвилинки Сергій Цой потужно приклався із середньої відстані – поряд зі стійкою, а за хвилину №21-й новокаховчан втратив класну нагоду і не обіграв воротаря з кількох метрів. Під завісу тайму капітан Олексій Дитятьєв міг вивести «жовто-чорних» вперед, але удар Олексія головою прийшовся трохи вище воріт.

Після тотальної переваги у першому таймі, у наступні 30 хвилин «Енергія» виглядала не такою переконливою. Було помітно помилки у простих ситуаціях, невпевненість у діях, відсутність ударів по воротах. Цим користалися молоді «моряки», які, після помилок новокаховчан, кілька разів могли покарати суперника і з близької відстані пробивали по воротах, але Холоша залишив свої володіння недоторканними, а в інших випадках удари пройшли повз. Аж під кінець тайму Риженко зміг кілька разів зачепитися за м’яч, пробити по воротах, але у рамку не влучив.

В останні 30 хвилин гри умови знову диктували гості. Багато замін в «Енергії» підвищили якість дій. Новокаховчани створили 6-7 стовідсоткових гольових моментів, при цьому не давши створити суперникам майже нічого. Воротам одеситів загрожували Цой, Кучеревський, Комягін, Білоусов, однак жодному з них не вдалося пробити воротаря «Чорноморця-2».

Так і закінчили із нульовим рахунком. Черговий контрольний матч дав змогу тренерам переглянути нових футболістів, удосконалити тактичні задумки, виявити помилки, а також дав інформацію для подальших роздумів щодо розвитку обох команд.