Василь Шпук: У "Скали" найвищі завдання. 27-03-2013 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
27.03.2013
среда
20:49
Василь Шпук: У "Скали" найвищі завдання
Рейтинг публикации

Воротар стриян - про свою футбольну кар’єру.

- Василь, розкажіть, як потрапили в футбол?

- З самого дитинства був енергійним хлопчиком, брав участь у змаганнях з різних видів спорту, таких як волейбол, баскетбол, футбол, легка атлетика, настільний теніс. Це все на районному і обласному рівні. В мені вчителі фізкультури бачили потенціал і велике майбутнє... У віці 15 років я зрозумів, що моє покликання футбол. Після закінчення 9 класу середньої школи я поїхав у Івано-Франківськ, поступив у місцевий коледж фізичного виховання та СДЮСШОР "Спартак" ( зараз "Прикарпаття"). Там і розпочалось моє футбольне життя.

- В дитинстві більшість хлопчаків намагаються грати в нападі. Ви відразу вибрали позицію у воротах?

- Так, я відразу став у ворота. Мені імпонувала гра Олівера Кана, який саме виступав того часу. Це дуже відповідальне місце на полі, я хотів бути в деяких речах схожим на нього.

- Професійну кар’єру ви розпочали виступами за інофранківське "Прикарпаття", був період виступів за "Чорногору". Але зайняти місце основного голкіпера не вдалося. Причина в юному віці?

- Думаю, що так, причиною був юний вік. Але я чекав свого шансу, який мені дали трішки пізніше.

- Ви потрапили в охтирський "Нафтовик" саме тоді, коли команда вийшла у вищу лігу. Вас було заявлено за дублюючий склад. Як виник варіант з охтирчанами?

- "Нафтовик" зацікавився мною після останньої гри сезону саме проти цього колективу. Правда, ми поступились "Нафтовику", при цьому, я відстояв всю гру досить непогано. Після завершення сезону мене запросили в дублюючий склад охтирчан і я не відмовився.

- Вже за рік "Нафтовик" повернувся в першу лігу. Більшість досвідчених гравців залишили команду, ви потрапили в заявку, але так і не зіграли жодного матчу в першій лізі. Як вважаєте, що не вдалося?

- Тоді був тяжкий час для клубу, тренери довіряли більш досвідченішим гравцям. Мені так шансу і не надали.

- Після цього ви перейшли в "Скалу", де відразу стали основним голкіпером стриян. Легко влилися в команду?

- В колектив влився відразу, у молодій команді це легше зробити. Та й багато знайомих було тоді, прийняли достойно.

- В стрийському клубі все на найвищому рівні. Цього року навіть були розмови про першу лігу. Як вважаєш, до снаги зробити саме цього чемпіонати такий крок?

- Перший етап чемпіонату ми закінчили вдало, шанс є потрапити у першу лігу. Але потрібно посилювати склад команди, є проблеми у нас на деяких позиціях. Також потрібно реалізовувати моменти, які є кожного матчу.

- Незабаром початок другого етапу в другій лізі, які завдання поставило керівництво?

- Завдання поставлені найвищі, але юний вік більшості футболістів команди на даний час ще не дозволить виграти лігу. Потрібно підсилюватись досвідченими футболістами. Та ми зробимо все, щоб не підвести рідних вболівальників та керівництво.

- Ви перебували на перегляді в ПФК "Суми". На вашу думку, чому не склалося?

- Так, я пройшов збір в Сумах. На жаль, мені не вдалося перейти в ПФК Суми, можливо, не повністю розкрив та реалізував свої можливості.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Український футбол"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]