Сергій Лукаш: Вирішили обрати курс на виховання власних виконавців. 05-02-2014 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость

Олександр Риженко
05.02.2014
среда
16:00
Сергій Лукаш: Вирішили обрати курс на виховання власних виконавців
Рейтинг публикации

На початку поточного чемпіонату перед ФК "Карлівка", який лише другий сезон виступає у професіональному футболі, було поставлене досить амбіційне завдання: місце у четвірці і можливість потрапляння до першого дивізіону. Проте із перших же турів у механізмі колективу із Полтавської області щось розладилося і прийти до тями та повернути собі бодай минулорічні результати "міщанам" не вдалося. У чому причина такого виступу, а також які плани має команда на зимову перерву та другу частину першості UA-Футбол довідався у генерального директора карлівчан Сергія Лукаша.

- Чи почала команда підготовку до другої частини чемпіонату або ж відпустка у футболістів ще триває?

- Вже цього четверга ми приступаємо до роботи, але хлопці вже почали з’їжджатися до табору команди. У понеділок нас очікує виїзд на 12-денний збір до Гребінки, де зробимо нахил на фізичну готовність.

- Чи багато гравців покинули розташування "Карлівки"?

- Близько шести-семи чоловік. Ми із цього року вирішили дещо змінити курс та зробити ставку на власних виконавців, працюючи на перспективу. У нашій області багато талановитих 18-20-річних футболістів, яким буде куди прагнути. Їх треба залучати до професіонального футболу. Думаю, у нас для цього є усі можливості.

- Чи вдалося зберегти головного бомбардира команди Вадима Антіпова?

- Так, Вадим залишиться із нами. В основному, із тих гравців, хто з Полтавщини, нам вдалося зберегти усіх. Серед них також Ігор Фомич та Сергій Подригуля. Загалом із минулорічного складу залишиться близько 12 футболістів.

- Восени, коли пост головного тренера залишив Андрій Зав'ялов, було повідомлено, що до кінця календарного року ви керуватимете діями футболістів із тренерського містка. Ви і надалі продовжите виконувати обов'язки головного тренера або ж йде пошук фахівця на цю посаду?

- Поки нами продовжується пошук спеціаліста.

- Поділіться загальними планами на час зимової перерви. Що команду очікує після Гребінки?

- Після Гребінки ми два тижні працюватимемо у Полтаві, на базі однойменного клубу. Потім вже плануємо виїхати потренуватись на натуральних полях, де хочемо провести близько десяти днів. Скоріш за все це буде Крим. Саме там і завершуватимемо підготовку до другої частини першості.

- Як загалом оцінюєте виступ команди в першій частині чемпіонату, і які завдання поставлені на весну?

- Виступили ми незадовільно, плани були дещо інші. На це були як об’єктивні причини, так і суб’єктивні. Напевно, самі винуваті, якщо не виконали завдання, поставлене на сезон. Але не завжди все вдається.

А наразі, повторюся, робитимемо команду на перспективу. Як воно вийде – дай Бог, щоб все було добре.

- У чому причина такого нестабільного виступу протягом всієї літа і осені? Команда могла переграти "Славутич", і практично тут же поступитися "Скалі"...

- "Скала" також команда досить пристойного рівня. Напевно, це частково пов’язано із великим плином кадрів, неправильною комплектацією. Не хотілося б виправдовуватись перед вболівальниками, щось просто у нас не склалося. Минулий рік був не наш.

- Доводилося чути, що «Карлівка» хотіла б спробувати свої сили і в першій лізі. Такі плани все ще є?

- У поточному сезоні вже нереально зачепитися за путівку до першої ліги. Одначе при цьому нас від цих завдань ніхто не звільняв.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]