Аматорский футбол

Олександр Риженко
28.03.2013
четверг
09:57
Аматорський чемпіонат-2013: нововведення та плани
Рейтинг публикации

Нещодавно у Одесі відбулася нарада Асоціації аматорського футболу, присвячена старту у квітні нового сезону. На заході були присутні представники клубів із півдня України. Учасники наради розглядали питання змін регламенту у порівнянні з 2012 роком, а у другій частині конференції піднімалося питання реформації аматорської ліги в цілому. Головували на засідання перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко, а також Віце-президент організації Тарас Клим.

Аматорський чемпіонат-2013: нововведення та плани - изображение 1

-У першу чергу нам дуже приємно, що ви відгукнулись та приїхали на зустріч, - взяв слово Олександр Валентинович. - Ми розпочинаємо такі зустрічі, починаючи із південного регіону, потім буде західний, східний та центральний. І ми сподіваємось, що усе нами заплановане втілиться у життя. Безумовно, це буде можливо тільки з вашою підтримкою, вашою активною позицією, тому що, повірте, нам не так легко і просто щось зрушити з місця, чогось досягати.

Каденко звернувся до учасників наради з проханням у письмовому вигляді надати своє бачення ситуації подальшого розвитку аматорського футболу. Він також повідомив, що цього року Асоціація використовуватиме новий логотип, тому що саме 2013-го ААФУ виконується 15 років.

Після слів подяки на адресу представників аматорських колективів, перший віце-президент перейшов до питань регламенту.

- Які відмінності по Регламенту цього року? По-перше, обов’язково усі гравці мають бути застраховані. Ми не задавались метою знайти якусь компанію і централізовано це робити. Кожен клуб для себе сам окремо вирішує це у приватному порядку. Страховка коштує не надто дорого, минулого року ми брали по 80 грн. за заявку кожного футболіста, нині ми її не беремо. Я думаю, що якраз у межах 80 грн. вам і коштуватиме страхування і, сподіваюся, що це буде ще одним етапом розвитку аматорського футболу. Окрім того, не дай Бог, щось трапиться із гравцем, вже якась допомога буде.

- Друга суттєва зміна, - продовжив Каденко, - відтепер головний тренер повинен мати ліцензію «С». Безумовно, усі футболу з дитинства навчалися, у нього грали та його розуміють, а те, що розповідатимуть на навчаннях однозначно зайвим не буде. На перших порах нам достатньо буде від клубу заяву, що тренер проходить навчання, або вже має ліцензію. Окрім того, якщо тренер хоче рости далі, без ліцензії «С» він «В» не отримає.

Крім того, за словами одного з очільників Асоціації, відтепер команда, яка прагне стати професіональною, не пройде атестацію, якщо вона не відіграла два сезони у чемпіонаті області та рік аматорському чемпіонаті. "Потрібно пройти усі шаблі розвитку, а не, минаючи аматорів, йди до другої ліги", - зауважив Каденко.

Варто відзначити, що починаючи із 2013 року сайт UA-Футбол є інформаційним партнером ААФУ та висвітлюватиме життя аматорських клубів, а також аматорський чемпіонат країни у більш великому обсязі.

Найближчим часом очікуйте другу частину матеріалу, у якій ми більш детально розкажемо про реформування аматорської ліги.

Нагадаємо, що сьогодні відбудеться друга регіональна нарада в Івано-Франківську. А починаючи з 16 години на вас очікує онлайн-конференція із Олександром Каденком, а також Тарасом Климом.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com