Аматорський чемпіонат-2013: нововведення та плани. 28-03-2013 Аматорский футбол - UA-футбол
Аматорский футбол

Олександр Риженко
28.03.2013
четверг
09:57
Аматорський чемпіонат-2013: нововведення та плани
Рейтинг публикации

Нещодавно у Одесі відбулася нарада Асоціації аматорського футболу, присвячена старту у квітні нового сезону. На заході були присутні представники клубів із півдня України. Учасники наради розглядали питання змін регламенту у порівнянні з 2012 роком, а у другій частині конференції піднімалося питання реформації аматорської ліги в цілому. Головували на засідання перший віце-президент ААФУ Олександр Каденко, а також Віце-президент організації Тарас Клим.

Аматорський чемпіонат-2013: нововведення та плани - изображение 1

-У першу чергу нам дуже приємно, що ви відгукнулись та приїхали на зустріч, - взяв слово Олександр Валентинович. - Ми розпочинаємо такі зустрічі, починаючи із південного регіону, потім буде західний, східний та центральний. І ми сподіваємось, що усе нами заплановане втілиться у життя. Безумовно, це буде можливо тільки з вашою підтримкою, вашою активною позицією, тому що, повірте, нам не так легко і просто щось зрушити з місця, чогось досягати.

Каденко звернувся до учасників наради з проханням у письмовому вигляді надати своє бачення ситуації подальшого розвитку аматорського футболу. Він також повідомив, що цього року Асоціація використовуватиме новий логотип, тому що саме 2013-го ААФУ виконується 15 років.

Після слів подяки на адресу представників аматорських колективів, перший віце-президент перейшов до питань регламенту.

- Які відмінності по Регламенту цього року? По-перше, обов’язково усі гравці мають бути застраховані. Ми не задавались метою знайти якусь компанію і централізовано це робити. Кожен клуб для себе сам окремо вирішує це у приватному порядку. Страховка коштує не надто дорого, минулого року ми брали по 80 грн. за заявку кожного футболіста, нині ми її не беремо. Я думаю, що якраз у межах 80 грн. вам і коштуватиме страхування і, сподіваюся, що це буде ще одним етапом розвитку аматорського футболу. Окрім того, не дай Бог, щось трапиться із гравцем, вже якась допомога буде.

- Друга суттєва зміна, - продовжив Каденко, - відтепер головний тренер повинен мати ліцензію «С». Безумовно, усі футболу з дитинства навчалися, у нього грали та його розуміють, а те, що розповідатимуть на навчаннях однозначно зайвим не буде. На перших порах нам достатньо буде від клубу заяву, що тренер проходить навчання, або вже має ліцензію. Окрім того, якщо тренер хоче рости далі, без ліцензії «С» він «В» не отримає.

Крім того, за словами одного з очільників Асоціації, відтепер команда, яка прагне стати професіональною, не пройде атестацію, якщо вона не відіграла два сезони у чемпіонаті області та рік аматорському чемпіонаті. "Потрібно пройти усі шаблі розвитку, а не, минаючи аматорів, йди до другої ліги", - зауважив Каденко.

Варто відзначити, що починаючи із 2013 року сайт UA-Футбол є інформаційним партнером ААФУ та висвітлюватиме життя аматорських клубів, а також аматорський чемпіонат країни у більш великому обсязі.

Найближчим часом очікуйте другу частину матеріалу, у якій ми більш детально розкажемо про реформування аматорської ліги.

Нагадаємо, що сьогодні відбудеться друга регіональна нарада в Івано-Франківську. А починаючи з 16 години на вас очікує онлайн-конференція із Олександром Каденком, а також Тарасом Климом.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (8)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
xo66it (Киев (Оболонь))
[quote datetime="28.03.2013 13:56" author="Alexander Ryzhenko"] [/quote] ну правильно, пусть во второй лиге играют клубы без инфраструктуры, без денег, пусть с первой и второй лиг за сезон снимается с пол десятка коллективов, главное, чтобы все по два года на область отыграли
Ответить
+1
0
жека-киев (биг виладж)
відтепер команда, яка прагне стати професіональною, не пройде атестацію, якщо вона не відіграла два сезони у чемпіонаті області та рік аматорському чемпіонаті. А що так багато тих хто прагне? Вже можна якысь умави висувати щоб залишити достойніших? Ви на серпень спробуйте в 2й лізі 20ть команд зібрати, потім умови видумуйте! Зараз ще пару покращень, дожмуть спонсорів на місцях і на осінь вже й 2ї ліги не буде.
Ответить
+4
0
ПетроФ (Луцьк)
Та в нас черга стоїть щоб заявитись в другу лігу. :) Я вже писав раніше і пишу зараз - треба брати всіх хто хоче мати професійну команду і не важливо створили її сьогодні чи вона вже 10 років грає за аматорів. Вимоги для нових учасників повинні бути прості і доступні: стадіон який відповідає вимогах про проведення змагань, банковські гарантії на рік і по можливості наявність своєї футбольної школи.
Ответить
+2
0
Alexander Ryzhenko
Здрастуйте. У такому випадку у нас у другій лізі щороку як на чемпіонат міста/області учасники будуть тасуватися, як колода. Чи потрібно нам це? Все одно одні й ті самі гратимуть лишень у різних футболках щороку. Це буде схоже на бедлам якийсь. Чи воно нам потрібно? Чому новим учасникам умови мають бути м\'якіші? Нехай вони інфраструктуру до розуму в аматорському чемпіонаті і доводять. Цього року до другої ліги хотіли якраз заявитись "Оболонь-Бровар" та "Енергія" (Миколаїв). Однак обидва колективи ще навіть два роки "на область" не відіграли, про всеукраїнські змагання взагалі мовчу.
+2
0
Свободу не спинити (Львів)
рім того, за словами одного з очільників Асоціації, відтепер команда, яка прагне стати професіональною, не пройде атестацію, якщо вона не відіграла два сезони у чемпіонаті області та рік аматорському чемпіонаті. "Потрібно пройти усі шаблі розвитку, а не, минаючи аматорів, йди до другої ліги", - зауважив Каденко. __________ Цікаво що тоді буде з командою "Оболонь-Бровар" якщо Слободян планував заявлятися на Другу лігу.
Ответить
+3
0
Alexander Ryzhenko
Доброго дня. "Оболонь-Бровар" сподівається, що їх у другу лігу пустять "по блату": адже у команди є й інфраструктура, й стадіон, й команда...
Ответить
+3
0
QZAR (Киев)
Добрый день! в Аматорах Оболонь будет играть на "Оболонь Арене" или в Буче на базе???
0
0
Денис Донецк (Донецк)
Не совсем в тему статьи, но приятно: Полузащитник днепропетровского «Днепра» и сборной Украины Сергей Кравченко уже не первый год поддерживает аматорскую футбольную команду из родного города Донецка «УСК-Рубин». Буквально несколько дней назад футболисты-любители получили очередной подарок в виде нескольких десятков бутс, причем некоторые из них представляли особую ценность, ведь они были именными, с выбитыми фамилиями Мандзюк, Джулиано и другие. Эту инициативу поддержали и другие игроки «Днепра». Например, голкиперам достались еще и несколько пар вратарских перчаток от самого Яна Лаштувки, что называется – эксклюзивно. Также, Сергей и его партнеры по команде часто оказывают помощь в виде мячей и тренировочной экипировки. Уже доброй традицией стало и то, что Кравченко помогает коллективу и как игрок, одевая «рубиновую» футболку в зимнем первенстве города Донецка. И, несмотря на отпуск, выкладывается в каждой игре на все сто процентов, как и подобает профессионалу. Здорово, что есть такие футболисты, которые помогают в развитии любительской команды и аматорского футбола в целом.
Ответить
+7
-1

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]