"Бершаді" дарують життя. 17-01-2006 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Керівництво ФК "Бершадь" спростувало інформацію щодо можливого зняття команди з чемпіонату
17.01.2006
вторник
19:00
"Бершаді" дарують життя
Рейтинг публикации
Керівництво ФК "Бершадь" спростувало інформацію щодо можливого зняття команди з чемпіонату

Керівництво ФК "Бершадь" спростувало інформацію щодо можливого зняття команди з чемпіонату України. Як розповів віце-президент клубу Віктор Глевич, команда дійсно збиралась саморозпуститися у зв'язку із плачевним фінансовим становищем, але після зустрічі з вищим керівництвом області в бершадців з'явились шанси на продовження футбольного життя. За словами Віктора Миколайовича, сьогодні стоїть питання про виділення на потреби команди для участі в другому колі чемпіонату суми в розмірі 250 - 300 тисяч гривень. Звичайно, для футбольного клубу це копійки, та хоч якась допомога. Як приклад Глевич наводить наших сусідів, хмельницьке "Поділля", яке на друге коло першості має бюджет майже в п'ять мільйонів гривень.

А вже вчора гравці "Бершаді" зібралась на перше тренування. Серед відчутних кадрових втрат - півзахисник Роман Луценко, який перейшов до одеського "Чорноморця", та головний тренер команди Микола Мураховський, який звільнився за власним бажанням. Нового наставника команді обіцяють представити вже найближчими днями.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Сергій Ружицький, "RIA"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com