Звернення вболівальників ФК "Карпати" до керівництва клубу. 01-03-2006 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Звертаємось до Вас з метою донести своє бачення подальшої співпраці керівництва та вболівальників...
01.03.2006
среда
21:08
Звернення вболівальників ФК "Карпати" до керівництва клубу
Рейтинг публикации
Звертаємось до Вас з метою донести своє бачення подальшої співпраці керівництва та вболівальників...

Почесному президенту ФК „Карпати"
п. Димінському П.П.
генеральному директору ФК „Карпати"
п. Федоришину Б.І.
директору підприємства „Карпати Спорт
Маркетинг" п. Дедишину І.

Звернення вболівальників ФК „Карпати"

Шановні керівники ФК „Карпати"!

Звертаємось до Вас з метою донести своє бачення подальшої співпраці керівництва та вболівальників нашої команди.

Ми цілком підтримуємо починання керівників маркетингового партнера ФК „Карпати" - фірми „Карпати Спорт Маркетинг", щодо реалізації абонементів. Але разом з цим виникає чимало проблем, як от:

1) Час початку матчів. Волею календаря багато матчів другого кола на стадіоні «Україна» проводитимуться у робочі дні, що значно ускладнить можливість для багатьох прихильників футболу потрапити на стадіон. Просимо Вас звернути на це увагу та не призначати початок матчів раніше 18:00. Це збільшить глядацьку аудиторію, а тим самим і кількість реалізованих абонементів.

2) Продаж квитків на матч Карпати – Динамо. Зайвим є нагадувати, який ажіотаж уже відчувається навкого цього поєдинку. Тому просимо Вас прозоро провести реалізацію квитків, щоб максимально зменшити кількість незадоволених цією процедурою. На нашу думку, квитки, що залишаться нереалізованими разом з абонементами, повинні неодмінно потрапити у каси стадіону «Україна». Це зменшить кількість псевдо-вболівальників, через яких ФК «Карпати» уже постраждав під час матчу Карпати - Шахтар, та буде наглядним прикладом бажання керівництва ФК «Карпати» створити у Львові справжню «народну команду». Розуміємо, що певна частина перепусток на матч буде розповсюджена клубом на власний розсуд, але вважаємо неприпустимим, щоб частка таких квитків склала значний відсоток та завадила справжнім уболівальникам потрапити на матч.

Також хочемо звернутись до Вас з проханням відродити офіційний фан-клуб ФК «Карпати». У світлі останніх успіхів нашої команди та реальних перспектив виходу у Вищу лігу, назріла потреба кращої організації фанівського руху. Дуже багато бажаючих вступити до фан-клубу розчаровані відсутністю такої організації. Багато говориться про те, що у Львові найкращі в Україні уболівальники. Але не варто стояти на місці. Ми, дивлячись матчі європейських чемпіонатів, заздримо такій яскравій та фантастичній підтримці фанів. Тож чому ми у Львові не можемо мати подібного, чи, навіть, кращого? Але це буде неможливо без сприяння керівництва клубу. Знаємо, що ведеться ремонт приміщення по вул. Винниченка. Було б чудово розмістити там приміщення фан-клубу та клубного магазину, потреба в якому очевидна. Створення такої організації призведе до збільшення кількості фанів ФК "Карпати", згуртує їх та дозволить ще з більшою наснагою підтримувати наших футболістів, спонукаючи їх до нових перемог.

Чекаємо на відповідь та продовження діалогу, який піде лише на користь нашій команді!

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: З повагою, вболівальники ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com