Первая лига
Первая лига

Первая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Ігор Яворський: "Чому таке рішення прийняв Кіндзерський, мені невідомо"


Ігор Яворський: "Чому таке рішення прийняв Кіндзерський, мені невідомо"

Олег Василевський Автор UA-Футбол

Як грім серед ясного неба з’явилась інформація про відсторонення з поста наставника ФК «Львів» Ігоря Яворського. А ще вчора про такий перебіг подій ніхто й думав, адже команда при його керівництві демонструвала непоганий результат. Тож, що стало причиною звільнення пана Яворського? Це UA-Футбол вирішив дізнатися у головного фігуранта цієї справи.

- Ігоре Петровичу, можете розказати про причини розриву співпраці із ФК «Львів»?

- Це запитання краще панові Кіндзерському адресувати. Бо, на мою думку, команда показувала пристойний результат. Я задоволений її діями, результатом і відношенням хлопців до роботи. Але чому так? Не знаю. Думаю, що немає тренера, котрий міг би вигравати абсолютно всі матчі.

- І все ж таки, може, дещо привідкриєте завісу таємничості. Коли вам повідомили, що ви вже не головний тренер?

- Вчора я їздив в Київ на нараду до пана Кіндзерського. Доповів йому про стан справ в команді, розказав про план підготовки на зиму, котрий, до слова, сам президент і доручив мені скласти. А після доповіді він сказав, що нам краще по-дружньому розстатись і не мати один до одного жодних претензій. Я погодився і, думаю, прийняв привальне рішення.

Обирати тренера – право президента. Але скажу, що якби я й надалі тренував «Львів», то б продовжував робити те, що робив. Команда прогресувала від гри до гри, не забирався й результат. Всі дружно працювали. І, вважаю, ми рухались у правильному напрямку. Чому таке рішення прийняв Кіндзерський мені важко відповісти.

- Звільнили лише вас? Чи весь тренерський штаб залишив команду?

- Пішов також Сергій Ященко. Ми з ним разом прийшли в ФК «Львів», разом і пішли. Сьогодні мені стало відомо, що клуб покинули адміністратор і лікар команди. Чому їх звільнили не можу зрозуміти, бо я їх на роботу не запрошував.

- На звільнення ви, як я зрозумів, не очікували. Тож, чим плануєте тепер зайнятись?

- По-перше, доведеться перевезти речі назад в Тернопіль і шукатиму роботу. Дасть Бог без роботи не буду… Вважаю, що ми з командою непогано попрацювали, добились позитивного результату, команда прогресувала.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (13)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Desant_ (Львів)
А тепер скажіть мені який тренер захоче тренувати цю команду, яка зробила собі такий імідж?
Ответить
0
0
Hammer77 (Тернополь)
В "Ниву" Яворського...
Ответить
0
0
karpaty_the_best (Lviv)
І це називається львівська команда? Президент в Києві, весь транспорт також на київські реєстрації, команда грає в Добромилі. Люди поясніть мені, що крім назви повязує цей клуб зі Львовом!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мільйон сердець, одне биття Карпати Львів на все життя!
Ответить
0
0
folko (Донецк)
Думаю что вероятнее всего после разговора в котором были планы тренера на будущее и желание тренера вывести команду в ПЛ, презирдент решил что пока рано или нет денег на ПЛ в след году.
Ответить
0
0
Walder (Ternopil)
Я думаю , що у ФК Львів скоро появиться інший ,набагато відоміший тренер , хоча за Яворського команда добилася непоганого результату , а головне якіснішої гри . Але як кажуть хто платить той і музику заказує . Образливо за Яву.
Ответить
0
0
adey (Korosten)
процесс называется "оптимизация персонала" кто-кто, а Киндзерский знает, что это такое. гребцы уходят, "топ-менеджеры" остаются. и продолжают делать то, о чем писал Vova_zi_Lvova
Ответить
0
0
gopri.yur (Голая Пристань)
Vova_zi_Lvova (Львів) 11.11.09 08:52 Вовік, а Ти не подумав, що може у Кіндзерського немає ЧИМ платити? В першості перерва до березня місяця, от і звільнили людину, щоб не платити дурно три місяця гроші (не відправляти ж у відпустку за власний рахунок Яворського). Нічого не нагадує?
Ответить
0
0
Vova_zi_Lvova (Львів)
Тут все дуже просто. Ми чогось забули як відносяться керівництво до підлеглих на робочих місцях. І чому хтось думає, що у футболі щось інше? Часто долю працівника вирішує не його профісійні якості а вміння лизати д...пу тому кому треба. Брак культури в першу особистої а потім ділової.
Ответить
0
0
ihor7 (Тернопіль)
Якийсь нервовий цей Кіндзерський. Кидається з одного в інше. Думаю при Яві Львів би вийшов в прем'єрку.
Ответить
0
0
Насос (Львів)
тренер, адміністратор, лікар - невже припиняють існування? якщо так - то дуже шкода, сподіваюсь що я таки помиляюсь
Ответить
0
0
Конфуцій (Львів)
В цьому плані, очевидно, намітилась достойна конкуренція запорізькому Металургу
Ответить
0
0
ДЗЕНЯ (Талнах)
дали копняка в дупу якось все таки неполюдськи нагадує про подіїнедавнього минулого ... прийде тренер із Енергетика Бурштин
Ответить
0
0
War,9T (Львів)
Що сказати, при Яворському команда показувала достойну гру, і це звільнення може означати: що в команді має появитись або якийсь відомий укр.тренер, або тренер з-за кордону(мало ймовірно), можливо звільнення по особистих причинах, в іншому смислу міняти тренера я не бачу.
Ответить
0
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...