Контрольний матч. "Олександрія" - "Лудогорец" (Болгарія) 2:3. 07-02-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
07.02.2011
понедельник
14:29
Контрольний матч. "Олександрія" - "Лудогорец" (Болгарія) 2:3
Рейтинг публикации

«Лудогорец» м. Разград (Болгарія) - ПФК «Олександрія» 3 : 2

Склад ПФК «Олександрія»: Гришин (Паньків,46), Сахневич (Запорожан, 46), Сидоренко, Чередніченко (Пархоменко, 46), Казанюк (Шупік, 46), Старенький (Ксьонз, 46), Гітченко, Єрмак (Довгий, 30), Таргамадзе (Іващенко,46), Осадчий (Полярус,25, Зейналов, 46), Кучук (Шевченко , 46).

Голи: Кучук ,36, Шевченко ,67.

Ми попросили зробити короткий коментар матчу тренера ПФК «Олександрія» А.Купцова:

- Позавчора ми провели досить непростий, виснажливий матч, і на фоні загального навантаження в тренувальному процесі, в звітному матчі нашим футболістам показати швидкісний і змістовний футбол було нелегко. Вчора ми провели два тренування, достатньо активних у фізичному плані, провели тренування і сьогодні вранці. Гра проходила на фоні загальної втоми. Наші футболісти, на жаль, не змогли показати всі свої найкращі якості. Але ми вдячні хлопцям, що вони виконали всі настанови, які отримали від тренерського штабу. Гра проходила в рівній боротьбі. Нам двічі приходилось відіграватись, мали можливість забити значно більше м’ячів, але лінія атаки в завершальній стадії сьогодні діяла не зовсім ефективно. Усі три м’ячі ми пропустили з досить простих помилок у захисті. Є привід для більш успішної і конструктивної роботи в подальшому. Добре, що ці помилки фіксуються на навчально-тренувальних зборах. Ми будемо робити все необхідне, щоб вони не траплялися в офіційних матчах. Сьогоднішній наш суперник достатньо амбітна команда, яка ставить перед собою мету підвищитись у класі.

- Андрію, кого б Ви виділили з гравців у цьому поєдинку?

- У сьогоднішньому матчі нікого не хотілось би називати конкретно. Приємно, що відзначились новачки команди.

- Уболівальники запитують чому не грають Кабанов, Грицук, Назаренко?

Найближчим часом в основній групі футболістів будуть працювати Т. Кабанов, В.Грицук та Д. Назаренко, в яких мікротравми, тому вони ще не можуть приймати участь у контрольних матчах.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційно-аналітичний центр ПФК "Олександрія"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com