Руслан Гунчак: "На зборах у Чернівцях ми попрацювали добре". 14-02-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
14.02.2012
вторник
21:02
Руслан Гунчак: "На зборах у Чернівцях ми попрацювали добре"
Рейтинг публикации

У розмові з прес – службою ФСК «Буковина» своїми враженнями від роботи на навчально – тренувальному зборі в Чернівцях поділився кращий бомбардир нашої команди Руслан Гунчак.

Зокрема, Руслан сказав: «Перший етап підготовки завжди важкий. Футболісти мало працюють з м’ячем, а більша увага приділяється біговій роботі. Те, що запланували, ми виконали майже на сто відсотків. Зокрема, набрали фізичну форму. Дай Боже, щоби в Криму ми зіграли побільше матчів. На жаль, сьогодні нам не вдалося зустрітися з бурштинським «Енергетиком». І все ж, на зборі в Чернівцях попрацювали ми добре. Дай Боже, щоби менше було травм. Сподіваюся, що наші травмовані гравці вилікуються та на другому зборі працюватимуть у повну силу.

Коли виступав у інших командах, то працював переважно закордоном. Цього ж року перший збір мого нинішнього колективу проходив в Україні. Були сильні морози. І все ж, футбол – це наша робота. Ми повинні працювати за будь – якої погоди. Сподіваюся, що під час збору в Криму погода нас порадує».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФСК "Буковина"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com