Антон Яшков: "Завжди прагну досягти максимального результату". 16-03-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
16.03.2012
пятница
01:10
Антон Яшков: "Завжди прагну досягти максимального результату"
Рейтинг публикации

Вже два дні після турецьких зборів наша команда готується до старту сезону на стадіоні «Локомотив» у Чопі. Головний акцент тренерський штаб робить на адаптації хлопців до газонів наших полів, які в більшості, через погодні умови перебувають не в найкращому стані. Значна увага приділяється тактичним задумкам та фізпідготовці. До прикладу, сьогодні футболісти робили багато вправ на швидкість, виносливість, адже після кількаденних вихідних необхідно закріпити вже набуті на попередніх зборах кондиції.

Напередодні тренування враженнями від перебування у новій для себе команді клубній прес-службі поділився молодий голкіпер Антон Яшков, який перебрався на береги Ужа з донецького «Металурга».

- За три тижні, які провів у складі «Говерли», - каже новобранець ужгородської команди, - вже встиг освоїтися. У команді всі хлопці дружні та хороший мікроклімат.

- Як тобі працюється з колегами по цеху, досвідченими О.Надем та Д.Бабенком?

- Дуже цікаво працювати пліч-о-пліч з такими досвідченими голкіперами. Багато чому навчаюся від них, дослухаюся до їх порад.

- Які цілі ставиш перед собою в нашій «Говерлі»?

- Завжди прагну добитися максимального результату. А наразі, докладу всіх зусиль, щоб допомогти команді вибороти путівки до прем’єр-ліги.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний відділ ФК "Говерла-Закарпаття"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com