Первая лига
Первая лига

Первая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

ФК "Зірка": зустріч з вболівальниками та представлення новачків


ФК "Зірка": зустріч з вболівальниками та представлення новачків
Віктор Слюсаренко Автор UA-Футбол

В ресторані "Зірка" відбулася прес-конференція - зустріч з вболівальниками керівництва футбольного клубу "Зірка", на якій було представлено новобранців кіровоградської команди.

Участь в ній взяли президент Березкін Максим Станіславович, віце-президент Тітов Микола Янович, директор клубу Ольшевський Сергій Олександрович, головний тренер команди Близнюк Ілля Владиславович, новобранці команди, журналісти і вболівальники.

На прес-конференції першим виступив президент футбольного клубу Максим Березкін. Він зокрема зазначив:

"Варто часто проводити зустрічі з вболівальниками, адже накопилося чимало інформації. Ця традиція зустрічей буде продовжуватися і в майбутньому. До початку весняної частини сезону ми сьогодні представимо новобранців команди.

Щоб я хотів відзначити? Всі обіцянки, які були озвучені при приході до клубу, поступово втілюються в життя. Цієї зими відремонтовано під трибунні приміщення. Другий поверх адміністративного приміщення відведено команді, де вона може займатися в той час, коли поза полем. У нас з весни функціонує нормальний туалет на стадіоні. Це теж важливо. Придбали ще один автомобіль. Плануємо запустити тренажерний зал на першому поверсі. Також зроблено проекту документацію тренувального поля зі штучним покриттям. Плануємо його зробити до осені. Навантаження основного поля зменшуємо шляхом оренди стадіону "Дозавтомат". Там вже частину своїх тренувань проводить основна команда та учні Академії.

Є чимало планів. Ми рухаємося по чітко наміченому плану відновлення слави ФК "Зірка". Я впевнений, що прийдемо до того, що "Зірка" буде радувати своїми виступами в Прем’єр-Лізі України. Звертаюсь до вболівальників. Підтримуйте команду. Ходіть на футбол, а ми будемо максимально прикладами зусилля для розвитку інфраструктури клубу".

Головний тренер кіровоградської "Зірки" Ілля Близнюк присутнім розповів про навчально-тренувальні збори, які пройшла команда. Директор клубу в своїй доповіді звернув увагу на те, що в команді нині чимало вихованців місцевого футболу і це добре. Зокрема, Сергій Олександрович зазначив:

"До Туреччини їздили 8 вихованців кіровоградського футболу. На жаль, Дмитро Осадчий травмований. А так з командою тренується загалом 11 кіровоградців. Такого ніколи не було".

Після виступу директора ФК "Зірка" журналістам та вболівальникам було представлено новобранців. Приємно відзначити, що серед десяти новобранців шість є вихованцями місцевого футболу. Михайло Дячук-Ставицький, Ігор Загальський, Єгор Кривошей, Максим Мартинюк, Віталій Сокуренко, Олександр Логінов та Вадим Гонщик дебютують в кіровоградській команді. Олександр Кочура вже втретє прийшов до кіровоградської команди. Також для Дмитра Тітова та Дмитра Фатєєва майбутні матчі "Зірки" не є дебютними.

ФК "Зірка": зустріч з вболівальниками та представлення новачків - изображение 1

В заключній частині даного заходу журналістам та вболівальникам було надано можливість задати запитання керівництву клубу.

Так присутніх цікавили задачі на весняну частину сезону, які поставлено перед кіровоградською командою. Максим Станіславович сказав, що вони залишаються ті, що і були раніше: "Бути в лідируючій групі, посісти 3, 4 чи 5 місце. Бути уверху турнірної таблиці. Нижче наведемо кілька запитань та відповідей на ним.

- Які плани роботи команди "Зірка-2"? В яких змаганнях гратиме команда?

Максим Березкін: Головне вести хлопців з дитинства до професійного гравця. Не принципово, де гратиме «Зірка-2». Важливо, щоб правильно виховувати молодь.

- Чи задоволенні Ви комплектацією команди?

Ілля Близнюк: Мессі хочу… На сьогоднішній день гравці, які хочуть великі зарплати та відбувати номер, нам не підходять. Потрібні амбітні люди, які приноситимуть користь. Погода нині не балує, то ж в матчі з "Титаном" на передній план вийдуть морально-вольові якості. А в Туреччині мені сподобалася самовіддача наших гравців. Турецькі арбітри робили чимало помилок, що додавало єдиноборств. Була чоловіча гра. Грали проти хороших команд.

ФК "Зірка": зустріч з вболівальниками та представлення новачків - изображение 2

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (6)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
город св.Елизаветы (Кировоград)
***** Я вчера присутствовал на встрече с болельщиками в ресторане "Зирка",и услушал много чего новенького для себя. Дай бог,чтоб эти обещания были выполнены президентом нашей "Зирки" и через сезона 2-3 можна и в Премьер-лигу))) Верим в команду!!! 24 марта все на стадион "Зирка",нужно хорошенько поддержать нашу родненькую "Зирку" в первом официальном матче этого года!!!
Ответить
+1
0
Paolo Rossi-82 (Кировоград)
"Услушал" - поздравляю администрацию Зирки: в очередной раз с блеском справились с задачей "прочесать" по ушам,выставив президента в выгодном свете.
Ответить
+2
0
Paolo Rossi-82 (Кировоград)
Ура!Березкин построил туалет и насыпал песка на Дозавтоматах,а Близнюк хочет Месси! Все на футбол!!!
Ответить
0
0
sanya0759 (Кировоград)
Молодцы конечно, но поле обещали сделать еще в прошлом году, теперь уже до осени..:-( Разве для Березкина это так сложно? Сложно поменять эти долбаные плафоны и сделать освещение. Кажется что просто перед выборами наобещали и все,,
Ответить
+1
0
Валиев Олег (Донецк)
много еще ребятам нужно работать. Очень много. Но удачи им. Новый растущий клуб это только плюс. А не те колхозы с огородами, что занимают последние места, хотя могли быть куда выше.
Ответить
+1
-1
Sevast (Севастополь)
Ну вот и Звезда провела встречу с болельщиками....
Ответить
+2
0


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...