Юрій Гій: Надії ми не втрачаємо. 14-02-2014 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
14.02.2014
пятница
16:09
Юрій Гій: Надії ми не втрачаємо
Рейтинг публикации

Наставник чернівецької "Буковини" Юрій Гій розповів про підготовку до весняної частини сезону та перспективи команди.

— Юрію Володимировичу, розумію, що конкретики щодо майбутнього клубу небагато, та чи можете розповісти, як відбувається тренувальний процес?

— Все проходить нормально, готуємо хлопців, які залишились у Чернівцях, аби набрали хороших кондицій. Зрозуміло, що все відбувається з урахуванням фінансових можливостей. Поки що проводимо в одноразовому режимі тренування на спортивних спорудах місцевого спортуправління, а саме — на стадіоні "Мальва", ФОК "Олімпія" та СОУ "Буковина". Звичайно, хотілося би мати можливості для якіснішої підготовки. Однак, виходячи з нашої ситуації, той обсяг роботи, котрий виконує команда на цьому етапі загальної підготовки, вважаю нормальним. А далі — поступово вирішуватиметься. Зі свого боку, скажу, що тренерський штаб виконує свої професійні обов’язки до того часу, поки остаточно вирішиться питання щодо подальшої долі команди. Коли ще маємо можливості тренувати колектив, то займатимемося цим до останнього. Запевняю вас, ніхто руки опускати не збирається.

— Ви згадували за фінансування. Можете розповісти, в якому обсязі воно проводиться та які перспективи у цій площині?

— На даний момент це питання залишається відкритим. Поки що від друзів і знайомих надходять до нашого користування наявні кошти, які допомагають бодай мінімальному функціонуванню. Маємо надію, що в перспективі, до відновлення змагань, у цій площині будуть позитивні зрушення. На щастя, чи, на жаль, уже знайомий із аналогічною ситуацією, тому знаю, що потрібно робити. Як колись згадував, щось схоже вже було 12 років тому, я пройшов через це. Відтак можу сказати, що чим ближче до весни, тим більше шансів вирішення проблем. Принаймні, розраховуємо на це.

— Чи правильно розумію, що наразі конкретно ви займаєтеся подальшою долею клубу та проводите пошуки потенційних спонсорів?

— Не тільки я цим займаюся. Візьміть до уваги також увесь персонал, який зараз є в клубі: люди також переймаються майбутнім команди. Звісно, що конкретики поки небагато. Скажу, що на даному етапі "Буковину" підтримують. Щоправда, не стільки матеріально, скільки морально. Але надії ми не втрачаємо, тому не все так погано.

— Тобто рано "ховати" чернівецький колектив?

— Безсумнівно. Багато чого залежить од фінансування, тому прагнемо якомога швидше вирішити всі нюанси, пов’язані з ним. Ще раз скажу, що в мене є чітка позиція: зберегти команду. Яким чином і коли це буде — все в процесі. Тому потім не виникатиме запитання, коли знайдуться гроші, чим ми займались упродовж цього моменту, коли потрібно було рятувати команду.

Тренуємося двома групами, із загальною кількістю майже 35–36 гравців. Мабуть, футболістів, які могли би гідно виступати в рамках першої ліги, в моєму розпорядженні не так уже й багато. Однак пасти задніх ми не повинні, навіть із цим складом.

— Назвете гравців, які є в колективі та мають за своєю спиною досвід гри на професіональному рівні?

— Найперше, всі вони місцеві: хто грав раніше в "Буковині" в першій частині сезону (хоча справді багато виконавці пішло), хто повернувся з інших команд. Прізвища не називатиму, тому що питання з набором гравців іще не вирішене. Чітко із цим розберемося трішки згодом.

На цьому тижні плануємо зіграти спаринг. Навіть якщо не знайдемо спаринг-партнера, то проведемо двосторонню гру. А вже 21 лютого домовились із другою командою "Динамо" провести товариський поєдинок у Кончі-Заспі. Їхали би до когось поближче, проте, гадаю, самі розумієте, що в нашому регіоні вже не залишилося команд, із якими можна грати.

— Випливає висновок, що в клубі вже ніхто не сподівається на те, що місцева влада ще допоможе "жовто-чорним"?

— А чому не сподіваємось? Просто емоції від очікування допомоги з боку влади вже вляглися. Нині ж команда сама займається створенням передумов для подальших виступів і визначає загальну картину в клубі. Думаю, що ближче до другого кола все має благополучно вирішитись для "Буковини".

Раніше, голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв заявив, що справи в клубі в критичному стані, адже снонсори відмовились від фінансування клубу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Український футбол

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]