Олександр Слободян: "В мене немає ніяких претензій до Максимова". 03-03-2010 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
03.03.2010
среда
19:53
Олександр Слободян: "В мене немає ніяких претензій до Максимова"
Рейтинг публикации

Сьогодні на Загальних зборах Учасників Прем’єр-ліги був присутній президент футбольного клубу «Оболонь» Олександр Слободян, який прокоментував ситуацію відносно компенсацію, яку має сплатити «Кривбас» за Юрія Максимова.

- Яка зараз ситуація з Максимовим?

- Ніколи не міг подумати, що для журналістів це питання може бути таким цікавим. Вчора я давав з цього приводу інтерв’ю, яке ви можете прочитати на сайті футбольного клубу «Оболонь». Мова йде про те, що до мене звернувся Максимов і сказав, що в нього є заманлива пропозиція з «Кривбасу». Також він сказав, що він перейде в цей клуб на умовах компенсації, оскільки в нас був діючий контракт розрахований ще на два роки. Тоді я сказав, що ніхто його тримати не буде і ми не можемо дати йому такі умови, які були запропоновані «Кривбасом». Ми потисли руки, я подякував йому за плідну роботу, яку він провів в клубі за півтора роки і побажав успіхів в новому клубі, щоб він залишив «Кривбас» в Прем’єр-лізі. Але ми не отримали обіцяної компенсації, до того ж почали зманюватися наші гравці і ще є пропозиції до тих футболістів в яких влітку закінчується контракт. Я вважаю це порушенням не тільки юридичних та спортивних законів і норм, а також порушенням норми моралі. В такій ситуації звичайно ми вимагаємо компенсації від клубу. Ми не вимагаємо чогось особливого. Головна фігура в футболі, в постановці командної гри – тренер. Це важливіше, ніж будь-який зірковий футболіст.

- Яка сума компенсації?

- Компенсація була нарахована така, на яку він заслуговує. Приблизно 10 місячних зарплат Максимова без преміальних.

- Це приблизно 300 тисяч доларів?

- Приблизно так.

- Кажуть Максимов ставив питання наступним чином – або я, або Алімов. Конфлікт між ними був?

- Так, був. Хоча скоріше це непорозуміння. Мені здається, що Максимов міг підійти до мене, я б запросив Алімова, ми б сіли втрьох, поговорили і зняли всі питання. Ви знаєте, що я президент клубу на громадських засадах. Я не можу багато часу і зусиль віддавати футбольному клубу і мені потрібні хороші помічники в клубі.

- Контракт з Максимовим розірвано?

- Ні. І «Кривбас» заявив в офіційному листі в Премєл-лігу про те, що практично Максимова не знають, переговорів з ним не вели і відношення до нього не мають. Хоча всі знають, що Максимов керує командою і веде її гру.

- Чи була домовленість, що Максимов не буде переманювати гравців з «Оболоні»?

- Була домовленість, що він забирає групу тренерів і лікаря. Про гравців мова не йшла.

- Існує думка, що саме це і стало причиною конфлікту.

- Немає ніякого конфлікту. Я з повагою і вдячністю відношуся до Юри Максимова. Думаю, що наша співпраця була взаємокорисною.

- Вас розізлило те, що Максимов почав переманювати гравців «Оболоні»?

- Ні. Тому що український футбол багатий на таланти. Ми їх будемо шукати. Нам треба покращити селекційну роботу на рівні дітей, як це роблять провідні західні клуби. Вже в цьому році наш молодіжний склад поповнився цілою групою талановитих хлопців з усієї України.

- Як проходять переговори з керівництвом «Кривбасу»?

- На рівні віце-президенту клубу вони не хочуть платити компенсацію, скажімо так. Ми не є багатий клуб, для того, щоб розкидатися грішми. Ми є виробнича структура. Це той випадок, коли ми відриваємо кошти від виробництва щоб підтримати футбол. Це ж не просто команда Премєр-ліги. В основ цього ДЮСШ «Зміна», де навчаються і грають 600 юних футболістів. Кращі гравці повинні знаходити себе у великому футболі. Це є велике господарство, воно вимагає підтримки. Держава в нас сьогодні, нажаль, не має можливості давати підтримку футбольним клубам чи навіть дитячому футболу. Чому так багато іноземців в українському футболі? Тому що занедбані дитячі футбольні школи. Тому ми мусимо дбати як про команди майстрів, так і про дитячий футбол.

- Які ваші подальші дії?

- Є три варіанти виходу з цієї ситуації. Футбольний клуб «Кривбас» заплатить компенсацію. Максимов заплатить компенсацію. Дискваліфікація Максимова.

- Де знаходиться його трудова книжка?

- В футбольному клубі «Оболонь». 10 березня в Прем’єр-лізі будуть розглядати це питання. Думаю, все вирішиться. Хочеться, щоб все вирішувалися по доброму. В мене ніяких претензій до Максимова. Є претензії до тих людей, які зманювали Максимова.

- Ви говорили з людьми, які зманювали Максимова?

- Я не знаю хто ці люди, так само як і не знаю, хто є власником «Кривбасу».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: В`ячеслав Лашук, UA-Футбол
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com