Валерій Яремченко: "Оптимальний склад ви побачите у чемпіонаті". 13-02-2011 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
13.02.2011
воскресенье
08:59
Валерій Яремченко: "Оптимальний склад ви побачите у чемпіонаті"
Рейтинг публикации

Якщо в "Іллічівці" і будуть новачки, то лише ті, які на голову сильніші за теперішніх гравців.

"В команді, в принципі, вистачає кваліфікованих виконавців, з якими можна вирішувати конкретні завдання. А запрошувати новачків будемо лише у тому випадку, якщо вони будуть значно сильнішими наших гравців. Поки що з цього приводу нічого сказати не можу, усе стане зрозуміло протягом тижня. На зборі нас очікує шість спарингів, які повинні дати відповіді на питання, на кого ми можемо розраховувати, а хто не зможе конкурувати за місце в основному складі. Хоча зміни можуть бути і після зборів. Так що оптимальний склад, на який ми зробимо ставку, ви побачите лише в матчах чемпіонату.

Що стосується гравців, яких я запросив з молодіжного складу "Шахтаря", то я в них впевнений на 100%. Вони зобов'язані не лише витримати навантаження, але й суттєво додати. Так, поки що вони молоді виконавці, але уже на порозі переходу в дорослий футбол. І вони це прекрасно розуміють. Саме тому хлопці не повинні нікого боятися і вірити у свої сили. А я зроблю усе можливе, аби їм у цьому допомогти", - повідомив Валерій Яремченко.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Команда", football.24tv.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com