Лавренко радив Шарану не вагатися . 02-02-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
02.02.2012
четверг
13:29
Лавренко радив Шарану не вагатися
Рейтинг публикации

Минуло понад місяць відтоді, як Леонід Буряк офіційно очолив «Олександрію», змінивши на керівній посаді Володимира Шарана. Вже тепер президент клубу Микола Лавренко прокоментував не лише кадрові пертурбації в складі свого дітища за часів Буряка, але й розповів, як він поставився до працевлаштування в «Карпатах» попередника славетного в минулому динамівця.

— Миколо Миколайовичу, на чолі «Олександрії» вже майже місяць трудиться Леонід Буряк. Із цього часу склад команди змінився майже наполовину. Вас не насторожує цей факт?

— По-перше, ви перебільшуєте, кажучи про 50 відсотків. Так, кадрова ротація відбувається, але, скажімо, в останніх спарингах у нашому складі виходило всього по двоє-троє новачків. Наразі в тренувальному таборі «Олександрії» в Туреччині на оглядинах їх перебуває всього семеро, та це ще не означає, що вони підпишуть із нами угоди.

— Наразі «Олександрію» залишили вже десять футболістів (саме тому кажу про глобальні зміни в складі команди). В одному з інтерв’ю Леонід Буряк зазначив: мовляв, ці виконавці залишили команду разом із колишнім тренером, а не з його рекомендацій. Прокоментуйте, будь-ласка.

— Справді, всі вони, окрім Давида Таргамадзе, залишили команду з рекомендацій нашого колишнього наставника Володимира Шарана. Будьмо відверті, багато хто зі складу «Олександрії» зразка першої частини змагань просто не відповідав рівню ПЛ, тож з усіма ними розпрощатися було необхідно.

— Якось дивно, що футболісти залишили команду через бажання колишнього тренера, а новий так і не отримав змоги попрацювати з ними...

— Річ у тім, що Леонід Буряк пильно слідкував за виступами нашого колективу, й з усіма рішеннями свого попередника був згоден.

— До речі, як ви поставилися до призначення Володимира Шарана на посаду головного тренера «Карпат»? Схоже, екс-наставник вашого дітища пішов на підвищення…

— … І я щиро радий цьому! Сам Шаран телефонував мені напередодні свого призначення, радився. Я сказав йому: «Володю, навіть не вагайся! Ти отримав прекрасний шанс і маєш ним скористатися!». До всього, я побажав йому взаєморозуміння й консолідації, адже в «Карпатах» не все так просто.

— Хоча би на секунду у вас не виникло думки: мовляв, «недооцінив»?..

— Ні. Ми пропонували Володимиру Шарану залишитися в структурі клубу, але він не погодився — отже, так мало статися. Зрештою, чому ніхто нині не замислюється над тим, що таке призначення Шарана у Львові стало можливим і завдяки «Олександрії» та мені зокрема?! Нині ім’я цього наставника знає кожен, однак хто знав його як тренера до «Олександрії»?..

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Анатолій Волков, «Український футбол»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com