Тренер і гравці "Карпат": "Нам невимовно соромно за цей жах". 05-03-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
05.03.2012
понедельник
14:47
Тренер і гравці "Карпат": "Нам невимовно соромно за цей жах"
Рейтинг публикации

Своєю безвольною поразкою у матчі проти «Зорі» у Луганську ми вписали одну з найбільш ганебних сторінок в історію нашого клубу. Уся команда це чітко усвідомлює, як і те, що цим результатом, своїм відношенням і грою ми зганьбили клуб, регіон, підвели наших уболівальників. Нам невимовно соромно за той жах, який вам довелося пережити.

Хочемо вибачитися перед всіма нашими вболівальниками. Окремо ми хочемо попросити пробачення у сотні наших найвідданіших фанатів, які за власні гроші поїхали через всю країну до Луганська спеціально, щоб підтримати команду безпосередньо з трибун стадіону.

Поразка з таким рахунком є принизливою і її тяжко прийняти. Але, на жаль, вже нічого змінити не можна. Ми можемо лише вибачитися і повернутися у наступному матчі з новими силами та бажанням перемагати і спокутувати свою провину.

Ми розуміємо ваше розчарування, розуміємо ваш гнів. Однак нам життєво необхідна ваша підтримка, аби вийти з цієї ями і знову чесно дивитись у ваші очі. Адже без вас ми нічого не варті.

Хочемо запевнити, що вже в найближчих іграх ми зробимо все, аби своєю грою довести, що нинішні «Карпати» – це команда, яка вміє грати у видовищний футбол і спроможна вирішувати поставлені перед нею завдання. Сьогодні ми опускаємо голови, але ніколи не опустимо рук.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com