Кополовець: Цілком закономірно виграли в словаків. 06-02-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
06.02.2013
среда
23:43
Кополовець: Цілком закономірно виграли в словаків
Рейтинг публикации

У кожному матчі "Карпат" на зборах в Туреччині Михайло Кополовець неодмінно починав матч зі стартових хвилин. Спершу в обороні, потім в атаці. Після закінчення матчу з "Сеніцею" він поділився враженнями про другі турецькі збори.

- У першому матчі - поразка. У другому - нічия. У третьому - перемога. Все логічно?

- Справді, на початку зборів ми були під навантаженнями, а вже під кінець вони стали м’якшими. Думаю, що в словаків ми виграли цілком закономірно. Мабуть, зіграло свою роль і те, що вони не такі сильні як "Партизан", хоч теж нам не було просто. Добре, що ми виграли і з добрим настроєм поїдемо додому і приїдемо на треті збори.

- Можливо і справді, "Сеніца" не гранд світового футболу, але і ж "Карпати" помітно додали, порівняно з першим матчем...

- Погоджуюся. І в ігровому плані, і в фізичному ми словаків перебігали. А Сашко забив два красиві м’ячі, з чим його і вітаю.

- А яке враження по собі залишили молоді гравці?

- От наприклад Коля Жовтюк. Він вже скільки з нами тренується? Чи варто його виокремлювати з-поміж інших гравців? Він доказує, що тренер не даремно його взяв на збори. Так, у нього більше бійцівських якостей, ніж інших футбольних компонентів, але головне те, що він виконує свою роботу.

- Збори підходять до завершення...

- Ми раді, що поїдемо додому на кілька днів у доброму настрої. Я впевнений, що треті збори будуть не гіршими. Може не буде вже таких навантажень.

- Як використаєш кілька днів відпустки?

- Поїду додому, до батьків. Хочеться трохи релаксу. Не буде в мене ні обіду, ні сніданку за розкладом. Спатиму (сміється).

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]