Кварцяний: Коломойський особистість принципова і присвячувала своє життя справедливості в спорті. 08-02-2015 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Віталій Кварцяний пояснив чому обрав Ігоря Коломойського у якості кандидатури президента ФФУ.
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
08.02.2015
воскресенье
21:12
Кварцяний: Коломойський особистість принципова і присвячувала своє життя справедливості в спорті
Рейтинг публикации
Віталій Кварцяний пояснив чому обрав Ігоря Коломойського у якості кандидатури президента ФФУ.

Головний тренер луцької "Волині" Віталій Кварцяний пояснив чому обрав Ігоря Коломойського у якості кандидатури президента ФФУ.

- Віталію Володимировичу, нещодавно обласна федерація футболу, яку ви очолюєте, висунула кандидатуру на посаду президента ФФУ. Чому виконком обрав Ігоря Коломойського?

- Він особистість принципова і присвячувала своє життя справедливості в спорті. Не тільки у футболі, але й в баскетболі, інших видах спорту, які він фінансував з власного бізнесу. Коломойський зіштовхнувся із корупційними силами у спорті, він знає, що з ними передусім треба боротися в українському футболі. Візьмімо такі комітети ФФУ, як комітет з проведення змагань та суддівський. Вони нещиро, нерівновіддалено відносилися до різних клубів.

Якщо оберуть Коломойського, а я впевнений, що так і мають зробити делегати, які представляють увесь наш футбол, то він прийде на посаду не для того, аби допомагати "Дніпру", як це раніше робили для "Динамо" чи "Шахтаря".

- Багато обласних федерацій підтримали кандидатуру Андрія Павелка…

- Ми не маємо особисто нічого проти Павелка. Він пройшов школу керування дніпропетровським футболом, набив "шишки", отримав досвід. Він хороший функціонер і напевне багато зробив для дніпровського футболу. Але його із Коломойським не можна ставити на один рівень за рівнем компетенції та професіоналізму.

- Погоджуєтеся з думкою про те, що чи не ключовою проблемою у футболі нині є зміни в арбітражі?

- Безумовно! Це корінь зла. Якщо не змінити систему і керівників суддівського комітету, всі намагання реформ у футболі – марні. Я нагадаю за того ж Кутакова. Він навіть не соромиться того, що сталося у матчі з "Металістом", бо відчуває безкарність. На кубку Макарова відсудив нещодавно навіть…

Як сказав нещодавно арбітр Костянтин Віхров? "Суддя більше робить нині в матчі, ніж тренер. Футболісти – ногами, а він – свистком може зробити результат». То навіщо нам збори, екзамени, тести, тренування, отримувати тренерам ліцензії, якщо виходить Кутаков. Впевнений, що Ігор Валерійович не дозволить, що футболом керували через суддів багаті і впливові клубі, а ті, хто не може впливати на арбітрів, були тільки масовкою у футболі.

Думаю, що всім арбітрам після того, як Коломойський вирішив стати головою ФФУ, почали снитися жахіття. Всі розуміють, що це фактично початок їхньої своєрідною люстрації. І вона буде не така, як в наших прокуратурі чи в судах. Ігор Валерійович не терпітиме ані панібратства, ані безвідповідальності арбітрів.

- Які інші зміни може ініціювати Ігор Коломойський?

- Думаю, що свою програму Ігор Валерійович ще висвітлить, згуртує футбольну громадськість. Але думаю, що в ній знайдеться місце питанню внесків. Мільйон платити у ФФУ, мільйон на організацію змагань, за суддівство. А ще ж клуби зобов’язані арбітрів зустрічати, возити, поселяти, годувати… Цю вимогу необхідно скасувати!

- Читав думку, що Коломойському буде важко поєднувати посади, займатися суто футболом…

- Голова парламентського комітету, яким є Андрій Павелко, також зайнята людина. Коломойський в жодній справі не був весільним генералом. Не дивлячись на всі свої статуси, він здатний осягнути неосяжне, як казав Козьма Прутков. А ще, я впевнений, він не йде, щоб збагатитися, щоб себе прославити, щоб вкрасти. А йде, щоб змагання мали чесну основу. Як це так – у нас половину чемпіонств взяло "Динамо", половину – "Шахтар". А решта, що не люди? Мусять бути рівні умови, щоб всі боролися в чесній спортивній боротьбі.

- Як оцінюєте кандидатуру Андрія Павелка?

- Він – позитивна людина. Але чомусь думаю, що він буде тільки між "Динамо" і "Шахтарем" лавірувати. А ще Андрій Васильович непослідовний судячи з того, що у федерації вже спокійно вирішили хто буде керувати у ФФУ, і 6 березня повинна статися суто технічна процедура, у якій всі негативи домовилися й далі дурити український футбол. Цього допустити не можна. Додам, що суспільство має шанс як ніколи хоча б у футболі побачити світло в нашому житті. Вибираємо Коломойського. Альтернативи немає і не може бути.
У нинішній ситуації врізати під корінь корупції мусять вольові рішення. Павелко може спокійно працювати в команді Ігоря Коломойського. Якщо він має намір працювати в ФФУ, то чому б не під керівництвом більш досвідченого керівника?

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФК Волинь
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com