Сергій Чмихалов: "Ми за те, щоб у Калуші була футбольна команда". 11-04-2005 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Припинення виступів команди „Спартак-2”, що представляла місто Калуш, викликало бурхливу реакцію у футбольних колах
Общие новости
11.04.2005
понедельник
13:04
Сергій Чмихалов: "Ми за те, щоб у Калуші була футбольна команда"
Рейтинг публикации
Припинення виступів команди „Спартак-2”, що представляла місто Калуш, викликало бурхливу реакцію у футбольних колах

Припинення виступів у першості країни команди „Спартак-2”, що презентувала на всеукраїнській арені місто Калуш, викликало бурхливу реакцію у футбольних колах регіону. Як годиться, розпочався пошук винних. Cвоє бачення ситуації виклав генеральний директора ЗАТ „ЛУКОР” і водночас президент ФК „Спартак” Сергій Чмихалов.

– Коли сьогодні хтось починає говорити, що товариство „ЛУКОР” не виправдало сподівань щодо генерального спонсорства футбольних клубів „ЛУКОР” і „Спартак”, то мене найбільше вражає і дивує те, чому у цих людей така коротка пам’ять, – каже Сергій Вікторович. – Адже саме „ЛУКОР” у 2001 році врятував тоді ще ФК „Калуш” від вильоту з ІІ ліги чемпіонату України, а через півтора року саме завдяки нашому підприємству Івано-Франківська область зберегла місце у І лізі (попередній спонсор відмовився від утримання команди – прим. авт.).

За фінансової підтримки „ЛУКОРа” запрацювала на належному рівні дитячо-юнацька спортивна школа з футболу в Івано-Франківську, де під керівництвом 10 тренерів займаються 400 дітей та підлітків, а команди ДЮСШ виборюють першість в дитячо-юнацьких футбольних лігах України та області. Не слід забувати і про те, скільки „ЛУКОР” докладає зусиль щодо створення необхідних умов для забезпечення навчально-тренувального процесу команд клубу, скільки зроблено на заміській базі у Вістовій. Без перебільшення вона є однією з кращих у першій лізі. У Калуші наше підприємство орендує стадіон „Хімік”, куди протягом 2002-04 років інвестовано понад два мільйони гривень. За ці кошти облаштовано запасне і штучне поля, ще два – у стадії будівництва, придбано електронне табло, реконструйовано і вдосконалено дренажну і поливну систему, утримується штат працівників стадіону...

– Сергію Вікторовичу, уболівальників з Калуша хвилює те, що цього року не виступатиме у другій лізі команда „Спартак-2”.

– Хотів би нагадати, що ФК „Спартак” (раніше „Прикарпаття”) утворено не з нашої ініціативи, а згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 15 серпня 2002 року, яким ЗАТ „ЛУКОР” визначено генеральним спонсором клубу. Тому, сумлінно виконуючи це розпорядження і вірячи, що й інші підприємства-засновники клубу теж сумлінно нам у цьому допомагатимуть, ми взялися за справу побудови на Івано-Франківщині конкурентоздатного футбольного колективу. За час, що минув, зробити вдалося чимало. Але, на жаль, минулі роки переконали нас ще й у тому, що, окрім нашого підприємства і уболівальників, клуб і команди нікому більше не потрібні. Приміром, протягом 2002-04 років від інших співзасновників та владних структур області ФК „Спартак” отримав лише 5 відсотків від запланованого.

Щодо функціонування професійної футбольної команди у Калуші. Ситуація майже аналогічна. „ЛУКОР”, яким би багатим підприємством хтось його не вважав, не в змозі самотужки фінансувати команду. Зрештою, ніхто від підприємства цього й не вимагає. Ми маємо виробляти продукцію, сплачувати усі необхідні платежі у бюджет і, виходячи зі своїх фінансових можливостей, сприяти розвиткові спорту, зокрема, футболу у місті та регіоні. Тому ми за те, щоб в Калуші була футбольна команда, але не одного підприємства, а всієї громади міста. Свої пропозиції з цього приводу ми передали міському голові Роману Сушку, та він чомусь не захотів їх з нами обговорити і таким чином сприяти позитивному вирішенню питання.

– Отож Калуш втратить прописку у другій лізі вітчизняного футболу?

– Думаю, що набраних у першому колі очок вистачить, аби зберегти її на наступний чемпіонат. А майбутнє професійного футболу в Калуші бачу, повторю ще раз, у спільному фінансуванні команди з боку усіх підприємств і влади міста.

– Доводиться чути критику, що в команді „Спартак” мало місцевих футболістів.

– Це можуть говорити ті, хто ніколи по-справжньому футболом не цікавився. Бо сьогодні майже половина команди – гравці з Івано-Франківщини. Зрештою, такі молоді футболісти як Мартищук, Худоб’як, Ткачук, Бочкур, Веретко, Коцаб’юк й інші добре відомі справжнім уболівальникам команди. А ось щодо того, що в командах другої ліги від нашої області мало місцевих перспективних футболістів, то це правда. А ще я вважаю великою помилкою, що невелика за розмірами Івано-Франківська область має аж шість команд у другій лізі чемпіонату України. Цього собі не можуть дозволити навіть такі потужні області як Дніпропетровська чи Київська.

– Чи маєте надію, що нове керівництво обласної держадміністрації надасть більш дієву допомогу як команді „Спартак”, так і розвитку футболу в цілому?

– У нас була розмова на цю тему з головою ОДА п. Романом Ткачем і він пообіцяв усіляко сприяти тому, щоб головна команда нашої області тішила уболівальників результатами та змістовною грою. Я думаю, що ні Роман Володимирович, ні інші керівники регіону не зацікавлені в тому, щоб Прикарпаття втратило команду в першій лізі чемпіонату України.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Анатолій Гетьманчук, офiцiйний сайт iвано-франкiвцiв
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (15)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Сабо (Чернівці)
Спартак мододці!!! а Харьковчанин (Первая Столица)-дур ак!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ответить
0
0
rsyvyk (Krakov-Stryj)
Miaso_IF (Kiev-Franuk) 12.04.05 15:07 pro4ytaj pershu nazvu komandy zi Stryja i zrozunijesh !! Jaksho np. Minolta z Koreji, a v nyx filija svoja v Budapeshti, to ce vengers'ki babky ??
Ответить
0
0
Miaso_IF (Kiev-Franuk)
rsyvyk (Krakov-Stryj) Абрамович зробив гроші в Росії, а не в Ізраїлі. Спартак фінансується Лукором. Лукор-підприємство в Калуші, а не в Росії. Щось не ясно?? а хто стоїть за Скалою мені так і не ясно....
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
Аборігену-негрітосу з Австралійської пустелі. Як бачиш вже навчіли і читати і розмовляти, але навіщо... хіба, як зараз, по-приколу! :-)
Ответить
0
0
Nazarenko (Sydney)
KYІV (Киев) Назар
Ответить
0
0
KYІV (Киев)
Nazarenko (Sydney) 12.04.05 09:37 Спасибо, теперь понял - немноного стормозил. Как тебя зовут? Меня Саша!
Ответить
0
0
Nazarenko (Sydney)
KYІV (Киев) Ти шо жартуєш... заходиш до гілки Форум, а там знизу формочка... заповняєш її і усе...
Ответить
0
0
KYІV (Киев)
Напишите, как создать свою ветку,пожалуйста,Я буду благодарен!!!
Ответить
0
0
KYІV (Киев)
В Калуше хорошая была команда, но стала Спартак И-Ф. Но хотелось чтобы снова появилась команда достойная города Калуш!
Ответить
0
0
rsyvyk (Krakov-Stryj)
Miaso_IF (Kiev-Franuk) 11.04.05 21:07 Chelsea ne na moskal's'kyx a na jevrejs'kyx
Ответить
0
0
Miaso_IF (Kiev-Franuk)
rsyvyk (Krakov-Stryj) чувак ти далі за своє????може хватить??? за твоєю логікою Челсі теж довго не протримається на москальських грошах?????давай щоб не привертати тут увагу всіх свою аську........
Ответить
0
0
rsyvyk (Krakov-Stryj)
Frankivs'kyj Spartak tak samo vyletyt' z ligy cherez rik, na moskal's'kyx groshax daleko ne zajidesh!
Ответить
0
0
Nazarenko (Sydney)
Харьковчанин (Первая Столица) А ты, москаль, даже по украински умееш читать?
Ответить
0
0
Бурильщик (Ахтырка)
Харьковчанин (Первая Столица) Люди кругом живут.. и для кого-то это интересно.... а Харьков это то село, что возле Полтавы?
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
Ёлы-палы, какая интересная новость! Цэ шо сэло на ГалЫччЫне чЫ ЗакарпатчЫне?
Ответить
0
0

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]