Роз'яснення генерального секретаря УЄФА. 29-01-2011 Общие новости - UA-футбол

Общие новости

Общие новости
29.01.2011
суббота
14:33
Роз'яснення генерального секретаря УЄФА
Рейтинг публикации

Генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно на засіданні Виконавчого комітету в Ньоні пояснив позицію Європейського футбольного союзу щодо листа ФІФА до Федерації футболу України (ФФУ) від 24 січня, в якому йдеться про втручання представників державних органів влади у діяльність національної асоціації.

«Політичне втручання у діяльність футбольних асоціацій заборонене Статутами ФІФА та УЄФА, і це те, що ми не можемо дозволити, − цитує Інфантіно UEFA.com. − Сьогодні ми надіслали листа ФФУ з проханням вжити необхідних конкретних заходів та надати відповідне підтвердження того, що втручання припинилося, і федерація працює у звичному режимі».

«Українська сторона повинна відрапортувати до 4 лютого», − додав він, пояснивши, що Виконавчий комітет УЄФА застосує відповідні санкції, якщо будь-яке втручання триватиме. Покарання означатиме, що українські клуби не зможуть брати участі в турнірах під егідою УЄФА. Крім того, з офіційних європейських змагань виключать і національні команди.

«Виконавчий комітет УЄФА одностайно вирішив, що у разі призупинення членства ФФУ в складі УЄФА проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року в Україні було б нерозумним, − сказав генеральний секретар. − Але, ми впевнені, ситуація може бути швидко вирішена, і це задовольнить усіх».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]