Кубок Америки 2019
Кубок Америки 2019

Кубок Америки 2019 - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Мессі-тім без куражу. Про стан Аргентини напередодні Копа Амеріка


Як завжди, усі надії на Лео

Мессі-тім без куражу. Про стан Аргентини напередодні Копа Амеріка

Відомий коментатор та експерт з латиноамериканського футболу Роберто Моралес аналізує, з яким багажем підходить до континентальної першості один з фаворитів Копа Амеріка збірна Аргентини. Чи не фаворит…

Аргентина друга команда в переліку переможців Копа Амеріка, на один титул більше у Уругваю. Проте саме зараз в рамках цього турніру вона найбільший лузер. Востаннє албі-селесте вигравала континентальний трофей у 1993-му.

2004-го з Марсело Бєлсою, сильним тренером та сподіваннями на великий підйом, аргентинці програли фінал в серії пенальті. З тих пір позитиву у албі-селесте не було, були фінали і шанси, а от хорошої гри не було.

Надто часто про цю команду говорять лише в контексті Ліонеля Мессі, проте ситуація реально виглядає як повна залежність команди від одного генія, навіть більше ніж залежність. Свою роль Мессі виконує, а от команда ні, надто часто ми бачили Аргентину з лише одним гравцем, що, звичайно ж, призводило до фіаско.

Наразі проблеми аргентинців лише збільшилися, команді банально бракує сильних футболістів на багатьох позиціях. Лише група атаки виглядає грізно за іменами. Натомість воротарі, захисники, хавбеки не вражають своїм статусом. З одного боку ми бачимо реальне оновлення команди, з іншого Паредеси, Пеццели, Перейри та Акуньї виглядають відвертим знущанням зі статусу фавориту турніру, на що Аргентина просто приречена.

Мессі-тім без куражу. Про стан Аргентини напередодні Копа Амеріка - изображение 1

Навіть травма молодого Езекіля Паласіоса виглядає великою проблемою для команди, адже це втрата гравця з куражем, гравця на підйомі, цього бракує надто багатьом футболістам албі-селесте.

Цій команді потрібен імпульс, поштовх, який точно не дасть нинішній наставник Ліонель Скалоні. Зрушити з місця цю потужну машинерію, а збірна з Мессі завжди буде потужною, можуть хлопці на кшталт Дібали чи Ло Челсо. Вони не очевидні козирі, але футболісти, що можуть робити різницю і саме цього від них чекають у збірній. Вочевидь, вони можуть прогресувати і від того чи вдасться їм це, залежить доля Аргентини. Мессі це очевидний козир, проте відомий усім заздалегідь, тому команді потрібні нові аргументи у боротьбі за титул.


Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (2)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Spokoyno (Киев)
Дійсно футбол то КОМАНДНА гра і індивідуум навіть такого високого класу, як Мессі, може лише посилити гру команди, але сам перемогти лише відвертих андердогів. А у збірній судячи з теперішнього її стану всі намагаються допомогти Ліо, а не власній команді.
Ответить
0
0
avatar
Ciclon (Харьков)
Мессі буде грати за збірну Аргентини і на наступному Мундіалі у Катарі, але Аргентина з ним ніколи не здобуде чемпіонство ...зараз в Бразилії "проклятя Мессі" повториться , бо цей " великий футболист" гарно себе почуває тільки у футбольці "Барси"-- Мессі не є аргентинцем за серцем , він є каталан !
Ответить
0
-2