Хмельниччина може залишитися без професіонального футбольного клубу. 28-01-2011 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
28.01.2011
пятница
23:36
Хмельниччина може залишитися без професіонального футбольного клубу
Рейтинг публикации

Хмельниччина може залишитися без професіонального футбольного клубу. Не зараз, пізніше

Уже якось традиційно для шанувальників Хмельницького футболу зимовий антракт асоціюється з невизначеністю із подальшою долею єдиної в області команди майстрів, яка нині іменується «Динамо». Нинішня зима не стала винятком з неписаного правила. І поки що видає на тарілочку лише сумні новини, які трансформуються у не менш невеселе майбутнє, котре «вимальовується на горизонті». Отже, що відбувається із «Динамо» та чого слід очікувати?

Бюджет не гумовий

Якщо торік депутати Хмельницької міськради відшукали на команду в бюджеті Хмельницького близько 800 тисяч гривень, то на 2011 рік... лише 160 тисяч гривень! У професіональному футболі за такі гроші просто неможливо існувати, хіба що набрати футболістів «з вулиці» чи школярів, яким непотрібно ні харчуватися, ні заробітну плату отримувати. Однак навіть і ці 160 тисяч команда не зможе використати винятково на поїздки в інші міста, де слід грати. Адже «Динамо» має сплатити внесок за участь у змаганнях, а це... 77,5 тисячі гривень. Безумовно, якби ще й фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» виділяло певну суму на команду, то, може, не все так і виглядало б у чорних кольорах. Але ж не дають! Та й взагалі не можуть утримувати команду. Ось і виходить, що єдина професіональна футбольна команда області має грати в першості України з футболу серед команд другої ліги лише за кошти бюджету міста. А бюджет цей, на жаль, не гумовий.

Гравці розбігаються

Звісно: яке фінансування, таке і бажання у багатьох футболістів захищати честь Хмельницького футболу. І навесні, коли «Динамо» в квітні доведеться виходити на поле в офіційних матчах, може статися так, що більшості гравців, які грали восени, вболівальники не побачать. Вже нині зі стовідсотковою впевненістю можна сказати, що не гратимуть у Хмельницькому Богдан Бортник, який уклав угоду із командою прем'єр-ліги луцькою «Волинню», та Олексій Черемисін, котрий повернувся до рідної для себе київської «Оболоні». Навряд чи побачимо приїжджих Антона Осокіна, Олександра Шимка, Назара Маврова, Данила Лазара, Олександра Малицького. Бо сенсу їм працювати в Хмельницькому за «миску супу» немає. Однак і місцеві футболісти можуть залишити «Динамо». Зокрема, Анатолій Шляховий, Андрій Слободян, Олексій Колесников, Олександр Антонов, Микита Плосконос. І хто ж залишиться? Ми нарахували 13 футболістів...

Невтішний прогноз

Отже, як ніколи, на жаль, єдиний професіональний футбольний клуб області може загинути на 51 році свого життя. Статися це може вже влітку, оскільки зі 160 тисячами гривень команда довше не протягне. Щоправда, Хмельницька міська рада ухвалила звернення до обласної влади, щоб та простягнула руку допомоги та надала фінансову підтримку. Однак чи допоможуть? Вболівальники, здається, у це мало вірять, бо вже не одні обласні чиновники (попередні) обіцяли виділити кошти на професіональний футбол, але далі слів справа так і не дійшла. Здається, не вірять фани і в те, що в команди знайдеться приватний спонсор, якого вже кілька років шукає міська влада, а знайти не може. Чи то шукають не там, чи то й справді нікому футбол не цікавий. Ось тільки дивно, що, до прикладу, в Рівному чомусь знаходять. Та ще й кого — олігарха Дмитра Фірташа...

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: "Проскурівський телеграф", газета "Український футбол"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]