Юрій Гура: "Молоді хлопці будуть брати приклад з Батраченка". 14-01-2012 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
14.01.2012
суббота
16:27
Юрій Гура: "Молоді хлопці будуть брати приклад з Батраченка"
Рейтинг публикации

У п’ятницю 13 січня на полі з штучним покриттям олександрійського стадіону «Ніка» проходила зустріч молодіжного складу ПФК «Олександрія» з вільними агентами зі всієї України.

Саме тут ми побачили представників ПФК «УкрАгроКом» – головного тренера Юрія Гуру, тренера Сергія Лактіонова, адміністратора команди Олександра Ткача та новачка команди Олександра Батраченка. Природно, що ми звернулися до Юрія Гури з проханням дати інтерв’ю, на що той погодився.

– Юрій Володимирович, останнього разу Ви казали, що з одним гравцем контракт буде підписано з упевненістю на сімдесят відсотків. Судячи з усього, сьогодні можна впевнено казати, що контракт з Олександром Батраченком підписано. Це так?

– Так, Олександр Батраченко став гравцем Професіонального футбольного клубу «УкрАгроКом». Я вважаю, що цей виконавець принесе користь команді, буде плідно працювати з нами (мається на увазі тренерській штаб – автор), ми знайдемо з ним спільну мову та він буде нашим добрим помічником як на полі, так й за його межами. Я знаю, що цей футболіст дійсно професіонал, до справи відноситься на всі сто, та вважаю, що молоді хлопці будуть брати з Олександра Батраченка приклад як на полі, так і у побуті.

– Знову повертаючись до нашої попередньої зустрічі, хотів би запитати чи почнуть разом з командою тренуватися ті п’ять-шість гравців, яких Ви тримаєте у полі зору?

– Відповідь ствердна. З двадцятого січня ми починаємо перший тренувальний збір (всього їх буде чотири – автор), в якому приймуть участь кандидати до складу нашої команди. Зрозуміло, що у перший збір ми будемо «підтягувати» фізичні кондиції гравців до належного рівня, після довгої відпустки. За весь час зборів будемо придивлятися до кандидатів і в кінці остаточно визначимося з тим, хто з них поповнить ряди нашого колективу.

– Бажаємо успіхів та розраховуємо на нову зустріч з Вами найближчим часом.

– Дякую. Запрошую Вас на тренування вже двадцять першого січня.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fc.ukragrocom.com
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]