Бальчос розповів про реформу у Другій лізі. 04-04-2013 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
04.04.2013
четверг
16:28
Бальчос розповів про реформу у Другій лізі
Рейтинг публикации

Президент ПФЛ Мілетій Бальчос розповів про реформування змагань у Другій лізі та про загальний стан стадіонів у Першій і Другій лігах.

«Під час зимової перерви нам довелося дещо понервувати, адже півроку тому ніхто не міг передбачити того, що склад ПФЛ залишать доволі стабільні колективи. Йдеться про «Єдність» та «Оболонь-2». СКА Одеса протягом сезону переживав фінансові труднощі, що призвело до зняття команди змагань.

За результатами осінньої частини чемпіонату, ці клуби мали виступати у групі «3». Якби ми залишили групу "3" у складі двох команд, то «Динамо» та «Кристал» зіграли б свої два матчі і все. Тобто, ситуація балансувала на межі фолу. Ми вдячні ФФУ за підтримку пропозиції клубів другої ліги дозволити переформатувати склади обох груп і перевести «Енергію» та «Жемчужину» до групи «3», що дало можливість збільшити кількість матчів. До речі, цей турнір матиме назву «Фавбет-турнір» між командами груп «3» та «4» другої ліги». Добрим стимулом для підвищення змагального рівня, вважаю, стане вручення компанією Фавбет цінних подарунків переможцям цих груп.

На жаль, перші матчі весняної частини відкладаються на невизначений термін для команд «Скала» Стрий та «Нива» Тернопіль у зв’язку зі складними погодними умовами, що в останні десять днів опанували Україну, особливо західний регіон. Забігаючи наперед, скажу, що ці матчі відбудуться не пізніше початку травня. Втім, решта поєдинків відбуватиметься за календарем змагань.

Взагалі цьогоріч стан стадіонів зазнав значної шкоди: ми провели ретельний моніторинг арен, та дійшли висновку, що деякі матчі краще перенести, ніж після першого ж туру весняної частини отримати вщент розтрощені поля. Втім, наголошу, що кожного року у низки клубів виникає проблема зі своєчасною підготовкою стадіонів. Проте, візьмемо для прикладу «Олександрію»: жодного разу ми не отримували від них повідомлень з якоюсь інформацією про неготовність поля чи, скажімо, прохання перенести матч через невлаштованість стадіону. Мені б хотілося подякувати керівництву олександрійського клубу за максимальне дотримання вимог регламенту щодо підготовки стадіону до проведення домашніх матчів і особливо за підготовку до матчу 23-го туру із ФК «Севастополь».

Нагадаємо, що сьогодні в ПФЛ пройшло жеребкування календаря змагань серед команд Другої ліги.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФЛ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com