Свистун: Мене влаштовує той склад, який у мене є в розпорядженні зараз. 28-02-2014 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
28.02.2014
пятница
19:45
Свистун: Мене влаштовує той склад, який у мене є в розпорядженні зараз
Рейтинг публикации

Головний тренер "Кременя" Сергій Свистун розповів про підготовку команди до весняної частини чемпіонату, нових футболістів, експерименти зі складом

— Сергію Володимировичу, розкажіть, як проходить нині тренувальний збір вашої команди в Євпаторії?

— Ми розпочали збори з 18 лютого. Наразі проводимо підготовку в режимі двох тренувань на день. У контрольних матчах нашої команди намагаємося дати зіграти по одному тайму всім гравцям, для того, щоби навантаження були рівномірно розподілені.

— На чому робите акцент на тренуваннях, у першу чергу?

— Наразі відпрацьовуємо, найперше, взаємодії — групові та командні.

— Щодо складу. Чи можна говорити, що вже визначились із основою на весняну частину сезону?

— Потрібно сказати, що стрижень команди, в принципі, був визначений ще в першій частині — восени, тому що провідні виконавці залишились у клубі. Можу також зазначити, що ми взяли лише двох нових футболістів — півзахисника Максима Гаврася та захисника Костянтина Чернія.

— "Кремінь" проводить багато спарингів із різними суперниками (молодіжні склади "Зорі" та "Іллічівця", "Кримтеплиця" — Прим.). Скажіть, яку мету переслідуєте у цих поєдинках?

— Перед нами стоїть завдання переглянути футболістів на різних позиціях. Ставлю захисників, навіть якщо вони і центральні, наприклад, на фланги — праворуч у захист або на місце опорного півзахисника. Боєкомплект у нас, як кажуть, невеликий — можуть бути травмовані чи дискваліфіковані. Мені треба подивитися, хто й як, на якій позиції може замінити один одного.

— Видко, що намагаєтесь експериментувати зі складом у різних ситуаціях…

— Чому намагаюсь? Я так і роблю. Отой же Вовкодав, наприклад, грає й опорного півзахисника, й останнього оборонця. Можливо, й переднього, й крайнього. Так напрацьовуємо зі всіма.

— Скажіть, чи є зараз у команді якісь проблемні позиції?

— Ви ж знаєте, що удосконаленню немає меж. Наразі мене все влаштовує. Але навряд чи відмовлюсь, якщо щось буде краще. Ми переглядали багатьох футболістів, але поки що не визначилися.

— Стосовно новачків. Наскільки розумію, якщо вам трапиться хороший варіант із гравцем, то будете не проти поповнитися ще новими футболістами?

— А який тренер відмовиться від хорошого виконавця? Головний критерій — цей гравець має бути кращим за наших футболістів. Поки що мене влаштовує той склад, який у мене є в розпорядженні зараз.

— Якщо говорити загалом, ви, як головний наставник, задоволені тим, як проходить тренувальний збір "Кременя"?

— У цілому — так, задоволений. Можу сказати, що в нас хороші умови для тренувань. Ті завдання, що запланували, — виконуємо.

— Можете поділитися планами вашої команди щодо зборів на найближчий час?

— 1 березня їдемо додому. Що буде далі? Поки говорити складно. Можу лише зауважити, що ми мали їхати із 7 по 20 березня знову до Євпаторії на черговий тренувальний збір. Але як і що воно буде надалі — подивимось…

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Український футбол

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]