Вторая лига
Вторая лига

Вторая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Жицький: НПГУ-Макіїввугілля трансформується у ФК Нікополь


Наставник "НПГУ-Макіїввугілля" - про сьогоденні успіхи команди та зміни влітку

Жицький: НПГУ-Макіїввугілля трансформується у ФК Нікополь


Наставник "НПГУ-Макіїввугілля" Сергій Жицький розповів про сьогоденні успіхи команди та зміни влітку.

— Сергію Георгійовичу, ваша команда на диво розігралася під завісу чемпіонату — перемога над "Арсеналом-Київщиною", нічия із "Шахтарем-3" і розгромна вікторія над "Енергією" дозволили "НПГУ-Макіїввугілля" вийти на восьму сходинку. Де витоки цих успіхів?

— Головною причиною є те, що вся наша робота виконується планомірно, бо команда, якщо знаєте, формувалась із чистого аркуша. Спочатку футболісти були у фізичному і функціональному дисбалансі, та обсяг виконаної нами роботи дозволив привести все до норми. У підсумку, та стратегія, яка була нами обрана, дала свої результати. Ця робота була саме системною — ми не готувалися лише, скажімо, на перші три матчі, а далі як воно буде… Ні, ми дивились уперед. Нехай у нас і дуже скромний бюджет, але були гарантії, що ми й у подальшому будемо тут грати й усе трансформується у ФК "Нікополь". Тому робили все, щоби вийти на такий фінальний спурт.

— Розгромна перемога над "Енергією" — показник того, що суперник узагалі не продемонстрував належного опору вашій команді?

— Можливо, хоча, чесно кажучи, не знаю. Певне, десь утратили мотивацію… Щодо моєї команди, то ми десь трохи легковажно підійшли до цієї гри в перші 10 хвилин зустрічі. Але добре, що вдалося правильно налаштувати підопічних надалі, тож змогли перемогти у цьому протистоянні.

— Ви вже, напевно, думаєте про наступний сезон…

— Безумовно! Скажу навіть більше — у всієї команди закінчилися контракти, потрібно вирішувати, хто залишиться в клубі. Як це буде. Тут буде нова структура — ФК "Нікополь", де в більшій мірі будуть брати участь міські структури — починаючи від мерії, міського голови, й закінчуючи іншими представниками міста. Думаю, акцент робитиметься й на місцевих вихованцях футболу. Можливо, переглянемо кілька виконавців у тренувальному процесі. Потрібно виховувати обдаровану молодь, дивитися за юнаками й залучати поступово до професійного футболу. Ось така робота на нас очікує в майбутньому.

— Можна говорити, що влітку в клубі очікуються великі зміни…

— Не виключено. Зараз там вирішують питання щодо бюджету, умов і таке інше. Знаєте, був час, коли доводилося просто догравати чемпіонат, а тут уже потрібно готуватись і думати про майбутній сезон, де ми будемо міською командою. Відповідно до цього, будуватимуться й завдання, і кадрові питання, й організаційні моменти… До цього я відволікався на навчання, маючи по кілька сесій. Зараз уже є ліцензія, тож можна виважено готуватися до нового чемпіонату. Щоправда, поки що невідомо, як саме він проходитиме, який буде формат? Тому зачекаємо…

— Ви згадали про Нікополь. Розкажіть, як вам узагалі базування у цьому місті? Як вам тамтешні умови для команди? Усе влаштовує?

— Відповім вам наступним чином: із того, що нам обіцяла міська влада, ми отримали все. Приведено до потрібного стану стадіон, хоча по ньому є ще запитання, але, попри все, він є. Також довели до ладу тренувальні поля, наскільки це можливо. Окрім цього, в нас була можливість упродовж деякого часу грати на синтетичному покритті — у Чкалові. Узагалі, Нікополь географічно розташований дуже вдало — поряд і Запоріжжя, й Дніпропетровськ, і Кривий Ріг. Це, до слова, дозволяє нам проводити потрібну кількість товариських матчів із різними клубами. Є також і манеж, де ми взимку можемо підтримувати форму. Приємно, що на наші матчі в місті збирається по 1200 глядачів — це справді багато. За цим показником ми могли би бути десь угорі в першій лізі. Із іншого боку, нам потрібно ще збільшити кількість місць на арені. Думаю, це великий посил для того, щоби в місті був великий футбол.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (2)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Pomidoroff (Черкассы)
Поки що силиття Макіїввугілля з Нікополем та Метдоном з Кам"нською Сталлю - пайбільш розумні рішення ПФЛ. Прапор у руки!
Ответить
+1
0
OctoberFest (Голая Пристань)
пфл вообще не при делах здесь. ощущение, что они потихоньку возвращаются ко временам Бальчоса
Ответить
0
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...