Президент "Олександрії": "У такому віці вже не зраджують". 24-01-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
24.01.2011
понедельник
18:13
Президент "Олександрії": "У такому віці вже не зраджують"
Рейтинг публикации

Через велику завантаженість президент ПФК «Олександрія» Микола Миколайович Лавренко зміг таки викроїти час, щоб відповісти на кілька запитань наших кореспондентів стосовно перспектив розвитку ПФК «Олександрія» на 2011-й рік. Олександрійського вболівальника найбільше турбує питання щодо завдань на друге коло для олександрійської дружини.

- Миколо Миколайовичу, широка аудиторія вболівальників ПФК «Олександрія» з нетерпінням чекає безпосередньо Ваших коментарій стосовно завдань на друге коло. Які зміни чекають у клубі цього року?

-Перш за все, хочу щиросердно привітати всіх олександрійців, вболівальників міську владу з новорічними святами. Зичу всім міцного здоров`я, добробуту, злагоди в родинах, успіхів у праці. Місту, владі бажаю якомога більше інвестиційних проектів, які забезпечать економічний та соціальний розвиток Олександрії, робочі місця, що дадуть можливість розвивати місто, область, у цілому - країну. А це – імідж України на міжнародному рівні. По економічному розвитку судять у світі про нас.

- Ні для кого не є секретом, що тільки завдяки Вашому патріотизму існує, розвивається і показує бажані результати великий футбол - ПФК «Олександрія».

- Від мене залежить багато, я є ініціатором розбудови футбольної інфраструктури клубу. Хочеться, щоб до розбудови соціальної сфери міста залучалися якомога більше людей-патріотів. Відносно розвитку спортивної інфраструктури, то ми сьогодні поетапно її розбудовуємо. Приємно відзначити, що ті плани, які були поставлені перед клубом, стають реальністю, хоча є й проблеми. Сьогодні на наш клуб дивляться, як на клуб, з яким треба серйозно рахуватися. У наш час футбол постійно відвідують біля 5 000 глядачів, а на центральні матчі місць не вистачає. У березні олександрійський вболівальник отримає ще додаткові місця – близько 1000, що сформують чашу стадіону, яка буде відповідати європейському рівню. Знаходитись на цих місцях буде зручно та приємно. Далі, ми поетапно виконуємо вимоги стосовно вимог Прем`єр-ліги – будівництво сучасної медіа-ложі. До весни така ложа буде збудована на 8 кабінок для тележурналістів, відеоператорів, комісара. У реальних планах будівництво на території КСК «Ніка» гостинного двору – міні-готелю для нагальних потреб спортивних делегацій.

- Коли клуб буде мати поле зі штучним покриттям?

- Ми вже розпочали роботи по його будівництву. Це буде сучасне поле за найновітнішими технологіями. Гадаю, що цього року ми його презентуємо. Я дякую міському голові С.К.Цапюку за оперативну допомогу в цьому напрямку. На мою думку, поле зі штучним покриттям буде більше слугувати розвитку дитячому футболу в Олександрії. На ньому можна буде якісно, протягом календарного року, тренуватися та проводити змагання. Для залучення дітей до відвідин футболу, їм буде віддано сектор. Також для інвалідів будуть облаштовані зручні спеціальні місця. У нас амбітні плани і завдання, які ми повинні виконати цього року.

- Миколо Миколайовичу, яка на сьогодні ситуація в команді? І що є головним на друге коло?

- Команда перебуває на другому підготовчому етапі до другої частини першості в Туреччині. Є ряд виконавців, які знаходяться на оглядинах. Після їх всебічного вивчення тренерським штабом будуть прийняті відповідні рішення. З тих фахівців, які потрібні клубу - всі залишаються в команді. У них контракти. Відносно завдання на весно-літню частину 20-ї першості, то вони дуже-дуже прості – до кінця першості залишитись на тому місці, на якому ми сьогодні перебуваємо. Треба підсилити команду новими виконавцями, щоб вони допомогли команді якісно поліпшити результати. Але хочу зазначити, що головним буде наскільки вболівальник хоче бачити свою команду в лідерах. Я буду дивитись, якщо трибуни стадіону будуть заповнені – значить футбол олександрійцям, місту потрібен. Якщо ні – Лавренку також такий футбол – при пустих трибунах - не потрібен. Ми будемо викладатися, щоб вболівальники відвідували матчі за участю своєї улюбленої команди. Для мене це є головним. Треба, щоб кожен уболівальник під час матчу отримував як найбільше позитивних емоцій, енергетичного здорового заряду. Заради своїх земляків і працює ПФК «Олександрія».

- Олександрія чекає інвестицій у розбудову соціальної інфраструктури. Чи готовий клуб, Ваші однодумці, вкладати певні кошти в його розвиток?

- Разом зі своїми однодумцями я готовий приймати фінансову участь у допомозі рідному місту. Для цього є вже попередні домовленості з міською владою Олександрії і безпосередньо з міським головою С.К.Цапюком по будівництву дитячих майданчиків, паркової зони в мікрорайоні «Перемога», в місцях масового знаходження дітей, в парку ім. Т.Шевченка.

- Багато вболівальників не можуть змоги відвідувати матчі, бо проживають в таких мікрорайонах куди транспорт після 20.00 не ходить. Є питання і щодо безпечного виїзду та виходу глядачів зі стадіону на вул. Першотравневу, де досить пожвавлений автомобільний рух. Побажання людей – встановити відповідну розмітку чи світлофор.

- Це проблема і її треба вирішувати. Я знаю добре, що таке не мати змоги бути присутнім безпосередньо на матчі улюбленої команди… А якщо на шляху стоїть лише питання від`їзду після матчу, то тут слід допомогти мешканцям Димитрового, Звенигородки, Перемоги, 8-ї школи, Баму, щоб вони після гри мали змогу автобусами доїхати до свого місця проживання. З відповідною пропозицією я буду прохати міського голову, щоб він допоміг у вирішенні цієї нагальної проблеми. Безумовно, однозначно, що кожен уболівальник повинен при відвідуванні матчів отримати максимум комфортності перебування на стадіоні. Для цього з весни вже буде діяти нова каса по продажу квитків. Вона облаштована за територією комплексу, щоб було зручно, придбавши квиток, перебувати на стадіоні. Я вдячний, що кількість уболівальників з кожним роком зростає, що говорить про патріотизм олександрійців, їх любов до ПФК «Олександрія». Я займаюсь футболом більше 20 років. Олександрія була і залишається назавжди в моєму серці. У такому віці вже не зраджують. Зрада можлива тільки між футболом і вболівальником.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Ю.Біланюк, І.Мельник, ІАЦ ПФК "Олександрія"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]