Євгеній Яровенко: "Є ще над чим працювати". 28-02-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
28.02.2012
вторник
18:49
Євгеній Яровенко: "Є ще над чим працювати"
Рейтинг публикации

Клубній прес-службі вдалося поспілкуватися з головним тренером «Нафтовик-Укрнафта» Євгенієм Яровенко і поцікавитися як пройшов навчально-тренувальний збір в Туреччині:

- Євгене Вікторовичу, розкажіть як пройшов навчально-тренувальний збір в Анталії?

- Мені б відразу хотілося подякувати нашому керівництву, в особі Пустоварова Володимира Миколайовича, за розуміння та співпрацю в проведенні навчально-тренувального збору в Анталії, враховуючи погодні умови на Україні, за що я дуже вдячний, від імені всієї команди та тренерського складу.

Стосовно самого збору, то все що було заплановано, все вдалося здійснити. Головними цілями на збір було : підготувати команду як фізично так і техніко-тактично, а також визначити гравців основного складу.

Що стосується умов, то умови були гарними, тренувалися на гарних полях, були гарні спаринг партнери. Що стосується ігор, то їх ми провели нестабільно, в якому плані: хлопці перший раз вийшли на гарні футбольні поля, видно було що хлопці скучили за ними, було в них бажання грати. В першому матчі пропустили два м’ячі, і дещо не допрацювали в кінці, але з кожним матчем, команда йшла вперед, удосконалювались. Одним словом: є ще над чим працювати.

- Які плани намічені у "Нафтовика" на наступний збір?

- Наступний збір розпочнеться з другого березня. Команда відправиться в Молодіжне, на базу «Кримтеплиці». На цьому зборі в нас заплановані чотири спаринги, суперники ще уточнюються. На цьому зборі саме головне награти основний склад. Після цього збору, 17 березня команда повернеться в Охтирку, де буде готуватися до першої календарної гри.

- На турецькому зборі, крім вже підписаних гравців, перебували ще три новачка, Момотенко, Леонідов та Крижановський, яка ситуація з ними?

- Від послуг Момотенка та Крижановського ми відмовилися, ми подякували їм за зроблену роботу, і побажали їм подальших успіхів. Олег Леонідов скоріше всього залишиться в команді.

- В заявці присутні 21 гравець, і найближчим часом буде дозаявлений Леонідов, скільки ще гравців ви плануєте підписати, до повної комплектації команди?

- Всього ми плануємо заявити 23 футболісти, поки що будемо виходити з цієї цифри. Головне не кількість, а якість. Одне місце ми будимо тримати вільним, до того часу доки нам не попадеться гарний футболіст.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес-служба ФК "Нафтовик-Укрнафта"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com