Вячеслав Самойленко: "Я радий, що залишився в "Зірці". 29-02-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
29.02.2012
среда
21:16
Вячеслав Самойленко: "Я радий, що залишився в "Зірці"
Рейтинг публикации

Вихованець кіровоградського футболу Вячеслав Самойленко розповів про свої відчуття від підписання нового контракту з ФК «Зірка» та проаналізував товариські матчі за своєї участі.

На другому зборі у нас були чудові умови. Щоправда, в перші дні збору погода не балувала, але в подальшому вона покращилася. Цей збір в Криму для мене був надзвичайно важливим. Як себе б показав, так і склалася моя подальша футбольна кар’єра: підписав би контракт і залишився в команді чи відправився в оренду у якусь команду. Перед виїздом до Криму мені наставники говорили «Маєш показати все, на що здатний». А після збору вже по мені прийняли рішення: залишити в «Зірці» й підписати контракт.

Це важлива подія в твоєму житті.

Так. Я радий, що залишився в рідній команді. Зараз підібрався хороший колектив. Ми рухаємося в правильному напрямку. Це видно й по результатам, які наша команда демонструє на зборах. Я стараюся грати на повну в кожній грі, викладаюся «по максимуму». Коли підписав контракт, тренери побажали мені успіху й сказали: «Доказуй на футбольному полі, що недаремно довірили. Старайся і не розслабляйся». Я радий, що вони побачили в мені бажання грати.

Який з контрольних матчів в Криму найбільше запам’ятався?

Звісно, що зустріч із дублем сімферопольської «Таврії». Мені вдалося краще зіграти, ніж в інших товариських матчах збору…

Ти відкрили рахунок в тому матчі.

Так. Мені віддавали передачу і я із захисником боровся, а він відпасував на свого голкіпера. Почав пресингувати голкіпера і він, вибиваючи м’яч, влучив у мене й «круглий» влетів у ворота сімферопольців. Мабуть стався дещо курйозний м’яч.

Поділися своїми враженнями від останнього товариського матчу з «Гірник-Спортом».

Сподобався матч. Я в другому таймі вийшов на заміну. Мав шанс забити. Хорошу передачу мені віддав Ярослав Галенко. Цей момент мені нагадав епізод в зустрічі з «Титаном»: тоді теж Ярослав асистував мені – я віддавав прострілював на партнерів, а цього разу вирішив пробити по воротах – хрестовина врятувала суперника…

Та все через кілька хвилин тобі посміхнулася фортуна.

Так, на фланзі мене збив захисник і арбітр призначив штрафний удар, який завдяки Олександру Скляру став результативним та приніс перемогу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Оф.сайт ФК "Зірка"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com