Первая лига
Первая лига

Первая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Гугленко: Перед УкрАгроКомом стоїть завдання фінішувати в першій п'ятірці


Гугленко: Перед УкрАгроКомом стоїть завдання фінішувати в першій п'ятірці


Віце-президент ПФК «УкрАгроКом» Юрій Гугленко розповів про цілі, які стоять перед командою, а також про поточний стан справ у клубі.

– Юрій Олександрович, з моменту вашого останнього інтерв’ю минуло багато часу. Чи не змінилися завдання, що ви ставили команді після завершення першої частини чемпіонату FAVBET Ліга 1?

– Дійсно, часу минуло чимало, але ціль, що стоїть перед командою, – не змінилася. Нагадаю, що завдання аграріїв – завершити чемпіонат у першій п’ятірці. Щоб успішно виконати цю задачу, ми розробили відповідні тактику та стратегію. Як ви знаєте, команда пройшла два повноцінні збори – один у Криму, а другий у Туреччині. Тренерським складом була проведена певна селекційна робота. На перегляд було запрошено багато потенційних новачків. З деякими з них ми вже підписали контракти. А з іншими, так би мовити, з технічних причин контракти поки не підписані, але це може статися найближчим часом. Враховуючи всі ці обставини, ми і розраховуємо на місце у п’ятірці найкращих команд першого дивізіону.

– А що ви можете сказати про найближчу гру ПФК «Олександрія» – ПФК «УкрАгроКом»? Які ваші прогнози?

- Перш за все, що я хотів би сказати, так це те, що цієї весни на Олександрійщині буде стільки футболу вищого ґатунку, скільки його ніколи не було і чи навряд буде у майбутньому. Судіть самі. Крім того, що згадувані вами команди будуть проводити свої зустрічі на КСК «Ніка» в Олександрії, команда з Кіровограда «Зірка» свої домашні поєдинки буде грати у Головківці на стадіоні «ГОЛовківський», бо стадіон у обласному центрі знаходиться на реконструкції. Такої концентрації футболу у нашому краї ще дійсно ніколи не було. І це дуже добре, адже футбол – це емоції, це активне дозвілля, це, в решті-решт, наше життя. Що стосується двобою «Олександрія» – «УкрАгроКом», то це буде дійсно велике свято для вболівальників Олександрійщини, які скучили за футболом. Вірю, що це буде справжнє дербі з безкомпромісною боротьбою за перемогу, в розрахунку завоювати як найбільшу кількість своїх симпатиків. До цього і будуть йти обидві команди. Тобто, є певна інтрига і яким буде рахунок цього матчу, спрогнозувати, я вважаю, неможливо.

- Останнє запитання. Враховуючи складну ситуацію у країні, логічно буде запитати як справи з фінансуванням у клубі?

- На сьогоднішній день клуб виконує всі свої фінансові зобов'язання перед усіма. Але країна дійсно опинилася у дуже складному – мобілізаційному – стані. Тому є дуже багато чинників, не від нас залежних, які можуть негативно впливати на фінансування, у тому числі і футболу. Будемо сподіватися, що ситуація в Україні поліпшиться і проблем з фінансуванням не буде.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
ФК "УкрАгроКом"

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (1)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
pya22 (Знаменка)
УкрАгроКом! Довай у прем'єр лігу!!!
Ответить
0
0


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...