Петро Димінський: "Коли справа торкається здоров’я футболістів, я не потерплю знущання над командою". 16-03-2007 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Здоров’я футболістів, на думку Почесного президента "Карпат", це найголовніше у ситуації, що склалася навколо цього матчу
16.03.2007
пятница
22:32
Петро Димінський: "Коли справа торкається здоров’я футболістів, я не потерплю знущання над командою"
Рейтинг публикации
Здоров’я футболістів, на думку Почесного президента "Карпат", це найголовніше у ситуації, що склалася навколо цього матчу

Якщо рішення Бюро ПФЛ про перенесення поєдинку „Карпати” – „Металіст” не набуде чинності, натомість вступить у дію сьогоднішнє рішення КДК ФФУ, яке інакше, як геноцидом західноукраїнського футболу назвати не можна, то Футбольний клуб „Карпати” у ТАКОМУ чемпіонаті брати участь не буде, - заявив сьогодні на прес-конференції Почесний президент ФК „Карпати” Петро Димінський.

„Що буде далі – будемо вирішувати. Можливо, ми пристанемо до іншого чемпіонату. У будь-якому разі я проситиму аудієнції у Мішеля Платіні, якому спробую розказати усе, що робиться у нашому українському футболі, спробую також зустрітися із Зеппом Блаттером”, - додав Петро Димінський. У будь-якому разі Почесний президент „Карпат”, навіть якщо команда не гратиме у чемпіонаті України, не кине клуб. І в будь-якому випадку не полишає задуму збудувати Футбольну академію для дітей усієї Західної України.

Два роки тому через вірусну епідемію футболістів „Дніпра” перенесли поєдинок дніпропетровської команди проти запорізького „Металурга”. Тоді навколо цієї форс-мажорної ситуації ніхто не робив жодної проблеми. Тому Петро Димінський висловив впевненість, що й зараз без будь-яких проблем можна було перенести поєдинок. „Ми ж не просимо, аби нам зарахували перемогу у цьому матчі. Ми лише висловили прохання, аби поєдинок через вірусну епідемію перенесли на пізніший термін. Чому два роки тому поєдинок „Дніпра” перенесли, а сьогодні – ні? Можливо, тому, що Коломойський – це перший заступник Григорія Суркіса?”, - заявив Петро Димінський.

За останній період часу, як зазначив Петро Димінський, він жодного разу не висловився на адресу суддівства чи інших давно наболілих тем українського футболу: „Хоча, наприклад, ситуація з нашим матчем проти „Зорі” уже стала анекдотичною. Букмекерські контори не приймали ставки на цей поєдинок, оскільки дуже вже багато людей раптом вгадують, хто переможе, і що єдиний гол у матчі буде забитий саме з пенальті. Проте я останнім часом не коментую ситуацію із суддівством. Але коли справа торкається здоров’я футболістів, то я хочу сказати одне: незважаючи на будь-яке рішення КДК, я не потерплю знущання над командою”.

Здоров’я футболістів, на думку Петра Димінського, це найголовніше у ситуації, що склалася навколо цього матчу. Вчора до Львова приїжджали двоє незалежних медичних експертів, делегованих Федерацією Футболу України, котрі вивчили усі необхідні медичні довідки, і зі списку 10 хворих футболістів вони на свій вибір відвідали двох – Батісту і Тимчишина. Після цих відвідин експерти зробили висновки, що Батіста уже виздоровлює, але переносити фізичні навантаження йому можна лише через 10 днів. Гірші справи в Олега Тимчишина, який і досі хворіє. Тому терміни його повернення наразі невідомі. Як повідомив старший лікар ФК „Карпати” Ростислав Пастушенко, ці експерти на сьогоднішньому засіданні КДК ФФУ повідомляли про епідемію в гравців команди, проте до них, з незрозумілих причин, не дослухалися. І з перевагою в один голос члени КДК проголосували за скасування рішення Бюро ПФЛ про перенесення поєдинку.

„Ми обов’язково подаватимемо запит, аби оприлюднити прізвища тих, хто цим рішенням фактично вбиває нашу команду. Хоча що там дивуватися, якщо семеро членів КДК працюють у Федерації футболу”, - зазначив Петро Димінський. До речі, як повідомив Почесний президент „Карпат”, у той час, коли у силі ще залишалося рішення Бюро ПФЛ про перенесення поєдинку, а КДК ще навіть не починало своє засідання, „дубль” „Металіста” уже було вирішено відправити до Львова. Тож рішення КДК, як це доволі часто трапляється в українському футболі, на думку Петра Димінського, уже було заздалегідь відомим.

„Я бачу, що ТАКИЙ український футбол – комусь вигідний. Проте він, безперечно, не вигідний вболівальникам. А мені футбол без вболівальників не потрібний. Повірте, на шостому десятку років мені уже не потрібно „ловити зірку”. А ось щось зробити корисне, як, наприклад, справжню народну команду, яку б любили і поважали вболівальники, я ще хочу і можу. Проте „Карпати”, зважаючи на останнє свавільне рішення, саме у той період, коли клуб почав набирати обертів, мабуть, комусь став кісткою у горлі”, - заявив Петро Димінський.

Окремо Петро Димінський торкнувся позиції у цьому питанні наставника „Металіста” Мирона Маркевича. „Я особисто його, як колишнього тренера „Карпат”, не розумію. Наскільки я знаю, у нього відбулася телефонна розмова з Олександром Іщенком. Проте те, що він сказав йому у розмові, дуже відрізняється від того, що він заявляв у пресі”, - повідомив Петро Димінський.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com