Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Рамон Лопес: "Докладемо максимум зусиль для перемоги"

Рамон Лопес: "Докладемо максимум зусиль для перемоги"


Півзахисник Рамон Лопес з’явився у «Волині» навесні 2009 року в процесі омолодження команди. Проте працьовитий бразилець не загубився і вже незабаром відігравав ключову роль в «основі» лучан. Пройшовши з командою шлях до Прем’єр-ліги він і нині вважається одним з ключових гравців команди. Тому пропонуємо до уваги уболівальників розмову з Рамоном Лопесом…

- Рамон, ти у «Волині» вже два роки і разом з командою пройшов шлях до Прем'єр-ліги. Що за цей час тобі запам'яталося найбільше у футбольному плані?

- Найбільш пам’ятним є саме наш вихід до Прем’єр-ліги. Минулого сезону усі гравці і тренери, й навіть рядові працівники клубу були єдині в прагненні досягти результату, боротися разом, щоб підвищитися в класі. Тому я був дуже щасливий, що нам це вдалося. Нині ж на новому рівні я, як і усі інші гравці радий працювати щоб допомогти команді проявити себе на новому рівні.

- А якщо порівняти футболіста Лопеса восени 2009-го і зараз, які будуть відмінності?

- За час від моєї появи у «Волині», звичайно, багато що змінилося. Можу відверто сказати, що нині я став більш зрілим у футболі і з кожен днем, проведеним на вищому рівні доводиться все більше і більше працювати над собою.

- Цього сезону «Волинь» виступає не надто стабільно. Що на твій погляд є причиною таких результатів?

- Наша команда нині переживає фазу певного спаду, яка, звичайно ж, не йде нам на користь. Проте подібне трапляється навіть з найкращою командою в світі. Я думаю, що додаткові проблеми виникають й через велику кількість травмованих гравців, з-за чого присутня певна незлагодженість в лініях.

- На жаль, з-за травми ти змушений був пропустити ледве не половину поточного сезону…

- Якщо чесно, я не дуже хочу коментувати свою травму. Адже вже був момент, коли я відновився і в процесі підготовки до чергової гри спробував на тренуванні проявити себе трохи краще, як відчув сильний біль і знову вибув на півроку. На щастя, тепер, здається, одужав повністю і хочу продовжувати грати, приносити користь команді.

- Віталій Кварцяний використовує тебе як універсального гравця - то на лівому, то на правому фланзі півзахисту. А яка твоя улюблена позиція на полі?

- Так, наш тренер завжди ставить мені завдання виконувати різні функції на полі. В Бразилії ж я завжди грав лівого півзахисника або вінгера. Та я не бачу проблеми в тому, що доводиться грати на різних флангах. Зрештою, це допомагає мені дізнатися більше про специфіку позицій на полі.

- У першій лізі тобі не раз вдавалося відзначитися забитими голами. Не плануєш поповнити свій гольовий доробок на вищому рівні?

- Звичайно хочеться відзначатися голами. Я наполегливо працюю щоб досягти більш високих кондицій і проявити себе на вищому рівні. А взагалі усі гравці команди знають, що нам необхідно поліпшити результативність і це командна справа. Головне ж – грати так, аби «Волинь» достойно завершила чемпіонат і залишила за собою гарне положення в турнірній таблиці.

- Найближчим суперником «Волині» буде київська «Оболонь». Що скажеш про цього суперника і як команда налаштовуватиметься на гру?

- Як усім відомо, «Оболонь» – хороша команда, яка також спрямована на досягнення результату, про що свідчать їхні останні матчі. Але й ми докладемо максимум зусиль для досягнення перемоги!

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
valeron.lutsk (ЛУЦЬК)
Давай Волинь до перемоги!
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 1
valeron.lutsk (ЛУЦЬК)
Давай Волинь до перемоги!
Ответить
0
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус