Стоічков: Думаю, "Карпати" стануть великою українською командою. 03-02-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
03.02.2013
воскресенье
13:18
Стоічков: Думаю, "Карпати" стануть великою українською командою
Рейтинг публикации

Хоч "Літекс" і зумів відігратися на останніх хвилинах матчу проти "зелено-білих", настрій у головного тренера болгарської команди Хрісто Стоічкова був не найкращий. Можливо, саме тому на запитання Інформаційного центру він відповідав... іспанською мовою.

- Як на мене була хороша гра. Мої хлопці добре грали, але було видно, що команда ще не набрала оптимальної форми, ми тільки входимо в сезон. Грав "Літекс" досить динамічно, але це не межа наших можливостей, будемо старатися покращувати свої дії. У нашій команді багато молодих хлопців, тому ми дозволяємо їм насолоджуватися грою.

- Проти "Карпат" вам було цікаво грати?

- "Карпати" мають хорошу команду і класного тренера, який багато знає про футбол. Взагалі, тренерський штаб в "Карпатах" є на високому рівні. Як на мене, то український і болгарський футбол не дуже відрізняються, тому тренерам не важко у вас працювати. Тим більше з такими гравцями. Я думаю, що "Карпати" стануть великою українською командою.

- Перед матчем ви спілкувалися з Ніколаєм Костовим...

- Це дуже хороший тренер. Гравцям "Карпат" є чого від нього вчитися. Ніколай Костов багато працював за кордоном, має досвід. Навіть по товариському матчу було помітно його стиль.

Нагадаємо, що контрольний поєдинок "Карпат" із "Літексом" закінчився результативною нічиєю 1:1.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес-служба ФК "Карпати"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com