Григорий Суркис вошел в новую политическую группу, преемницу ОПЗЖ - ФОТО


Пророссийское образование намерено и дальше заниматься политикой в Украине

Григорий Суркис вошел в новую политическую группу, преемницу ОПЗЖ - ФОТО


Почетный член УЕФА и экс-президент "Динамо" Григорий Суркис, который недавно вернулся в Киев, намерен продолжить свою политическую карьеру.

Суркис-старший вошел в список группы "Платформа за жизнь и мир", которая стала преемницей пророссийской ОПЗЖ.

В состав нового объединения в Верховной раде вошли 23 народных депутата после приостановки деятельности ОПЗЖ на время военного положения.

Сейчас в "Платформу за жизнь и мир" входят 23 депутата, председателем избрали Юрия Бойко.

Напомним, Григорий Суркис был президентом Динамо с 1993 по 1998 годы, после чего сконцентрировался на политике и функционерской деятельности, а управление клубом передал брату Игорю.

Григорий Суркис вошел в новую политическую группу, преемницу ОПЗЖ - ФОТО - изображение 1
Оцените этот материал:
Источник:
ТГ-канал Бабель
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
avatar
Степан Срака
шушваль...
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 23
avatar
Степан Срака
шушваль...
Ответить
0
0
Весела Дача (Кривий Ріг)
Нечисть
Ответить
2
0
avatar
vr250278 (Цвіткове.Черкаська)
Цікаво , скільки ще полірувальників уркісовських дуп залишилось , на кшталт динаміт-васильків ? Вони мені нагадують "ура-спєцапєрація" в путлєрівській мокшанії . Вважаю клуб за який вболіваю більше 30 років , окупованим рахмілєвськими братками ,а-ля українські сєчіни- міллєри .
Ответить
4
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Підірвана василька ---неадекватна потвора.
Ответить
2
0
avatar
Степан Срака
нажаль так
Ответить
0
0
androma (Вересневе)
Этих идиотов даже война ничему не научила.
Ответить
3
0
avatar
Виктор 2209 (Мехико)
Это партия военного корабля и место ей на дне,а некоторым в местах лишения свободы до конца дней своих
Ответить
6
0
Acsakal (Kharkiv)
Раніше вони були просто "за життя", а тепер ще й "за мир". Вони свою програму ще не оголошували? Мабуть для досягнення "миру" вони запропонують ЗСУ скласти зброю?
Ответить
4
0
Черноморчик (Одесса )
Список есть , пора СБУ уже браться за дело .
Ответить
5
0
Лекарь (село Дарница)
Вже пох*уй на улюблене Динамо... Спочивай, улюблене Динамо... Суркісів на нари!
Ответить
7
1
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
Бляха вони задовбали... Хто тут суркісів дуже підтримував, вилазьте
Ответить
11
2
avatar
Динамiт (Василькiв)
Ти даун, чи прикидаєшся ???
Ответить
1
14
Igor Frankivsk (Івано-Франківськ)
Ні, даун тут ти. Або кремлебот. Хоча швидше і те і інше
 
12
1
aleks68
петушня лапотная прикрой е....о
 
8
1
Лекарь (село Дарница)
Це ти даун, ще щось там пердів на ультрасів ДК? Ти - уродець моральний. Поцілуй в дупу обох сурків
 
8
1
Olegyurchak (Хмельницький )
Василько, я давно казав що ти на голову підірване.
 
4
1
Nyva_vn_ua (Vinnytsia)
Гниди...
Ответить
9
2
Olegyurchak (Хмельницький )
Так там же ещё и шуфрич гнида записан? СБУ раздупляется что творится?...
Ответить
9
1
Медведь с балалайкой (Харьков)
вони не проросійські, вони просто бандюки , тому добре розуміють кац.апських бандюків і вбивць, як кажуть ворон ворону око не виколе
Ответить
9
1
Acsakal (Kharkiv)
А що трапилося, "балалайнику"? І коли це ти в "патріота" перефарбувався?
Ответить
1
0
Медведь с балалайкой (Харьков)
Якщо для тебе - патріотизм це бути ботом і чи "дякувать" порошидлу , чи радіти "великому крадівництву" - то так, це не про мене ... І ти, хоч не втік в Польшу з Харкова, щоб мене питать звідти про патріотизм? З-за бугра одразу всі - "великі патріоти" . А українською почав тренуватись писати після вторгнення рашистів ... І так, я був про них кращої думки, помилявся ... знаю! Я ніколи з себе мега патріота не корчив і не претендую, та й зрадником ніколи не був! Так що твої слова про перефарбування трохи не доречні !
 
0
0
Медведь с балалайкой (Харьков)
Зрадники , ворюги, позери, та вся палітра ганд0нів все ще Є у нашій, українській політиці і все це гівно вспливе після перемоги ... Чи ти не бачиш як навіть зараз то гуманітарку ворують, то на грощі розводять, то всякі ганд0ни типу кірюші тимошенко з себе патріотів корчать??? Але це вже після перемоги, це вже інша історія, а зараз я , як і кожен українець , починаю з себе ... роблю що можу!
 
0
0
aleks68
опять продажные шакалы собрались.горбатого только могила исправит.
Ответить