"Отдать Крым и отказаться от НАТО" - Трамп рассказал, как Украина должна была избежать войны с РФ


Экс-президент США озвучил свой мирный план

"Отдать Крым и отказаться от НАТО" - Трамп рассказал, как Украина должна была избежать войны с РФ

фото из свободных источников


Бывший президент США Дональд Трамп считает, что Украина могла бы избежать нападения России, согласившись на территориальные уступки и нейтральный статус.

"Как минимум, они должны были бы заключить сделку. Они могли отдать Крым. Они могли бы сделать что-то с НАТО, сказать – хорошо, мы не собираемся вступать в НАТО, и тогда бы у них была бы страна, потому что, я считаю, Путин хотел достичь соглашения", - заявил он в эфире подкаста The Clay Trevis and Buck Sexton Show.

С началом полномасштабного российского вторжения "договориться" будет сложнее, считает Трамп.

Читайте такжеТрамп заявил, что хочет снова стать президентом США

"Путин уничтожает все вокруг и не собирается останавливаться, пока не уничтожит всю страну. Мне очень грустно наблюдать за тем, что произошло с Украиной", - заявил Трамп.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
oda1979 (Запорожье)
Не удивительно. Трамп сильно должен кремлевским.
Ответить
2
0
Вернуться к новостям
Комментарии 17
oda1979 (Запорожье)
Не удивительно. Трамп сильно должен кремлевским.
Ответить
2
0
prom (Черкаssы)
Це одоробло, хитре, з гарним нюхом на гроші, але тупе, як двері. Не зможе Україну на карті показати, а береться міркувати про її політику, внутрішню і зовнішню. Баран. Нейтральна Україна може бути не просто без Криму, але і без власне України. Слово було б, а країни ні. Як такий дегенерат міг керувати такою країною? Це було ніщо інше, як масове помутніння розуму американців. Надіюсь, що йому республіканці дадуть під сраку, а балотуватися від них буде хтось типу Помпео.
Ответить
2
0
avatar
ukrop68 (Львів)
Уйобок! Може вам хочеться Аляску віддати?! Шакал безмозглий!!!
Ответить
1
0
Лекарь (село Дарниця)
Саме огидне те, що це чмо американці оберуть президентом знов. І тоді нам буде пи*дець
Ответить
2
0
Dr. House (Поділля)
Навіть тут багато трампістів, таких як БарселОх та його дружок-шарлатанець
Ответить
1
0
avatar
Darian Clark (Montreal - Quebec)
Если между хлебом и свободой нация выбирает хлеб, то остается и без хлеба, и без свободы.
Ответить
3
16
Лекарь (село Дарниця)
Якщо між "Армією, Вірою, Мовою" та "Просто перєстать стрілять" народ обирає останне, то отримує війну
Ответить
6
3
Olegyurchak (Хмельницький )
Думаю що війну ми отримали б в незалежності від того, хто грав би роль президента.
 
2
1
филанкрот (donetsk)
Olegyurchak (Хмельницький ),ти бовдур,війну ми ще 2013року отримали.Але при Пороху Армія відбивала атаки росії
 
2
0
Мессі555млнЛОЯЛЬ0СТІ (Portalegre)
трамп до-до
Ответить
15
0
MaximSK (Киев)
Он не понимает, путину нужно не то чтобы мы отказались от НАТО и Крыма, он хочет чтобы Украина была либо захвачена им, либо была полностью ему подконтрольна как Беларусь. Нато, Крым, Донбасс это повод для вторжения только.
Ответить
6
3
Roman Zett (Poltava)
Аляску свою отдай гнида
Ответить
13
2
Мессі555млнЛОЯЛЬ0СТІ (Portalegre)
Невеличкий екскурс в Історію (це моя стихія, панове!): Аляска, хоч георафічно і находиться на континенті Північна Америка (яка там росія!) (і мала б бути по ідеї повноцінною частиною Канади, адже там куди ближче (символічно, але у тому ж 1867 р Великобританія надала Канаді - своїй ще провінції тоді, статус домініону - не незалежність, але куди розширена автономія в порівнянні з її попереднім статусом в складі Британської імперії, але США великий гегемон (особливо що стосується американського континенту) тож... ) так от 30 березня 1867 р у Вашингтоні було підписано договір, за яким росія за ціною 1,9 центи за акр продала США Аляску, Алеутські о-ви та інші свої острови у Беринговій протоці. Загальна сума угоди склала 7,2 млн доларів золотом (!), що в цінах наприклад 2009 року становило 109 млн сучасних доларів
Ответить
14
0
Мессі555млнЛОЯЛЬ0СТІ (Portalegre)
цікаво якої б заспівав до-дотрамп, якби США довелося б повертати Аляску... навіть трамп б тоді всравшись став русофобом
sticker
Ответить
14
0
Olegyurchak (Хмельницький )
Трамп идёт за крейсером москва.
Ответить
16
4
Olеgуurсhak (Xмельницький )
Ой я сміливо, як би потім нову дупу лізати не довелося б
Ответить