Гент сообщил Яремчуку, что не отпустит его в нынешнее трансферное окно


Трансферное окно в Бельгии закрывается 5 октября

Гент сообщил Яремчуку, что не отпустит его в нынешнее трансферное окно

Украинский нападающий "Гента" Роман Яремчук недвусмысленно дал понять, что хочет покинуть клуб в это трансферное окно.

Впрочем, руководство клуба не собирается сейчас отпускать игрока, о чем Романа уведомили перед его отъездом в сборную Украины, сообщает HLN.

Ожидается, что более обстоятельно стороны будут разговаривать уже после того, как украинец вернется в "Гент" после матчей сборных.

Таким образом, можно предположить, что украинец останется в бельгийском клубе как минимум до следующего трансферного окна, так как нынешнее закрывается сегодня, 5 октября.

Напомним, что Трансфермаркт оценивает услуги Романа в 9,5 млн евро, контракт "Гента" с Яремчуком рассчитан до середины 2023 года.

В разное время интерес к Яремчуку приписывали клубам из Серии А и турецкой Суперлиги.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
Het Laatste Nieuws

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (25)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
oda1979 (Запорожье)
Представим обратную ситуацию. Рома травмирован, а ему клуб: Рома вали ты нах отседа. прямо вот уже завтра. интересно посмотреть на его реакцию
Ответить
+3
0
androma (Вересневе)
Ну так ось в Парижі і буде можливість показати чого вартий. Роман зітри Францію, а потім Німеччину і Іспанію в прах і гранди в мить вирішуть твою проблему.
Ответить
+1
-2
avatar
beatles (Крижопіль)
Если Рома хочет, а предложений за нужную сумму от других клубов нет, значит Рома и дальше хочет играть в Генте! тут и обсуждать больше нечего!
Ответить
+1
0
avatar
palmotron (Бровари)
Я не розумію дописувачів знизу... Рома, найкращий український форвард останніх років, статистика це доводить, та навіть по грі він кращий за конкурентів! "Зазвездился" чи ні, це тільки йому знати і вирішувати! А ви всі, звичайно, зі своїх далеких міст і сіл України, краще знаєте яка там ситуація в клубі Романа... І однозначно, ви всі експерти і топ радники, як, що і кому чинити... Спочатку досягніть хоча б 5% того, що зробив Роман для України і збірної, а вже потім судіть. Як казав (класик) - "Это мерзость!"
Ответить
+1
-4
avatar
Віктор Бокасса (Betwmount)
Шановний, більшість із дописувачів нижче, а може й усі, не є професійними футболістами. Але ж усі розуміють: підписав контракт - виконуй його до кінця, або викупи його у Гента за клаусулу - 10 млн.євро? Усього то..
Ответить
+2
-1
androma (Вересневе)
Для того і створені форуми щоб кожен міг висловити і свою думку і свою пораду дати. І для цього абсолютно не потрібно досягати якихось висот. Тому що все відносно. І безхатько, який живе з смітника а не клянчить в держави, можливо робить для України більше ніж зірковий Рома чи ще хтось
Ответить
+3
0
avatar
Віктор Бокасса (Betwmount)
Підтримую, і справа тут не тільки у Романі, а в фактично усіх ногомячистах, які не сполачують реальніх коштів до бюджету з майже космічних зряплат. Тільки песдять, що треба їх "справжнім" вболівальникам підтримувати типа як у Європі. А у Європі кожен знає скільки приміром отримує Кейн чи Грізманн на тиждень і скільки йде до бюджету процвітаючих, не вооюючих країн. А у нас((?
+1
0
avatar
palmotron (Бровари)
Ну в принципі я й не сумнівався коли писав пост..) Українці завжди дивляться у кишеню до інших... Шкода, напевно бідність, такими виховала нас...
Ответить
0
-3
avatar
Віктор Бокасса (Betwmount)
Бідність і як наслідок від олігархічна несправедливість.
0
0
avatar
Віктор Бокасса (Betwmount)
Мабуть буде як та Плаксива Чорна Сова за ШД, за Гент грати до 32...
Ответить
0
-5
avatar
ascent (Луксор)
Звезда...
Ответить
+2
-1
ВасяКулебяка (Козливка)
Тю та выставите его на трансфер все равно никто, не заберет
Ответить
+2
-3
Footballhead (м. Чернігів)
Мразі. Дві ліквідації цьому клубу в різних його інкарнаціях.
Ответить
0
-11
avatar
Динамо-машина (Киев)
Ты идиот. У человека есть контракт, за который он получает немалые деньги. А ты не раб? На работу не ходишь? Зарплату не получаешь?
Ответить
+12
-1
Footballhead (м. Чернігів)
А ще у нього є бажання піти, яке він лоґічно обґрунтовує бажанням грати в кращому чемпіонаті, але звідки столиці всіх колхозів світу знати про букву закону?
0
-11
bikr632002 (mississauga)
Footballhead, Ти дебіл, чи прикидаєшся? Якщо Київ - "столиця всіх колхозів", то ти навіть не з хутора, а жаба болотна. Тобі у двох темах пояснюють, що контракт для того і укладається, щоби його виконувати, а ти про бажання. Хоча, можливо, тебе ще цього не вчили, тоді потерпи трішки, підівчись і тоді зможеш дискутувати з адекватними людьми. П.С. А Рома, схоже схопив "зірочку". Жаль, але його на місце скоро повернуть.
+9
-1
Footballhead (м. Чернігів)
Я вас не чую з найбільш брудної столиці Европи, кажіть гучніше.
+1
-8
Vantala (Kharkiv)
Яремчук, залогиниться под собой, не шифруйся. Хотя судя по истерическому тону это мама Яремчука, или скорее подруга. С интеллектом уровня морозючки.
Ответить
+5
-2
Alex.696 (Немирів)
Це чудо, начебто з Чернігова - їб.нуте на всю голову, весь час пише якусь фігню.
+5
-2
Vantala (Kharkiv)
Яремчук о себе много возомнил. Тут на днях целого Месси осадили показав ему на его подпись в контракте. А кто такой Яремчук? Да его если на лавку сейчас посадят, через полгода никто и не вспомнит его фамилию.
Ответить
+11
-5
Footballhead (м. Чернігів)
Це ти про себе мноґо возомніл, коли тобі паспорт громадянина України дали. З такими катеґоріями міркування тобі дорога на РФ, там раболєпіє люблять і шанують.
Ответить
+1
-14
Lion Killer (Львів)
Так шо не так, я не розумію. Його хочуть купити, виплатити Генту клаузулу. В чому проблма?
Ответить
+5
-1
avatar
Динамо-машина (Киев)
Неизвестно есть ли клаусула вообще. И готовы ли претенденты платить нужную Генту сумму. Но что точно есть, так это контракт, который Рома должен выполнять. Гент по сути дал ему дорогу в большой футбол, а он что-то попутал мне кажется. В любом случае, если бы за него предложили хорошие деньги, то бельгийцы бы продали Яремчука.
+9
0
Vantala (Kharkiv)
Была бы клаусула и сильно бы кто-то Яремчука хотел - купили бы. Но клаусула - это крайний случай, там обычно прописываются несусветные суммы, чтобы была формальная отмазка, мол "не рабство тут у нас". А кто такой Яремчук чтобы за него втридорога платили, чего он достиг? Полсезона как слез с лавки и уже зазвездился? Гент умеет раскручивать и продавать игроков, но Яремчука ещё крутить и крутить, чтобы и Гент на этом денег поднял, а не только агент Яремчука.
+9
-1
avatar
Динамо-машина (Киев)
Vantala Харьков, полностью согласен.
Ответить
+5
0


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...