Вторая лига Украины
У вихідні серед вінничан розійшлися чутки про те, що футбольного клубу «Нива» більше не існує
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
03.03.2009
вторник
13:29
Вінницьку "Ниву" покинув тренер і легіонери
Рейтинг публикации
У вихідні серед вінничан розійшлися чутки про те, що футбольного клубу «Нива» більше не існує

У вихідні серед вінничан розійшлися чутки про те, що футбольного клубу «Нива» більше не існує. Насправді це не так, але причини для занепокоєння у вболівальників є.

- Тепер цій команді точно не вийти у Першу лігу... - каже нападаючий «Ниви» Сергій Чабан.

Сергій прийшов у вінницький клуб зовсім недавно, сам він проживає у Івано-Франківську. Його, та ще десяток легіонерів із різних міст привів у «Ниву» в 2008 році тренер Богдан Блавацький.

Усі вони розірвали свої контракти із футбольним клубом у минулу п’ятницю.

- Ми просто оголосили нові умови оплати, - каже директор ФК «Нива» Павло Касанов. – Згідно з цими умовами, тепер футболісти і тренери команди будуть отримувати лише ту суму, яка вказана у них за контрактом. Тобто скасовується система доплат, яка широко практикувалася раніше. Це дуже не сподобалося головному тренеру команди і футболістам-легіонерам.

Причина скорочення оплати – фінансові складнощі, з якими зіткнувся клуб. Причому ситуація з «Нивою» не є винятковою – зараз увесь футбол України переживає не найкращі часи.

У першому колі нинішнього чемпіонату зарплата в ФК «Нива» була однією з найвищих в Україні серед клубів другої ліги. Саме це приваблювало сюди багатьох талановитих гравців з інших міст. Втративши свою перевагу, «Нива» почала втрачати і своїх гравців.

- Працювати за такі гроші далеко від дому немає сенсу, - каже Сергій Чабан.

Зараз Сергій планує влаштуватися в івано-франківську команду «Прикарпаття». Він дуже шкодує через те, що впродовж цієї зими відхилив дві пропозиції з інших, більш престижних клубів.

- Шкода, що про нові особливості оплати нам повідомили у той час, коли усі команди уже повністю укомплектовані, - каже Сергій.

Зате жити на одну зарплату погодилися вінничани. Крім того зараз є надія на те, що у «Ниву» повернуться ті футболісти, які деякий час грали за кордоном.

- Із Казахстану до нас може скоро повернутися Петро Анісімов, а з Азербайджану Валентин Вісталюк. – каже напівзахисник «Ниви» Андрій Веретинський. – Їх влаштовують ті умови, які запропонувало керівництво.

- Незамінних людей не буває, - каже Павло Касанов. – Незамінних футболістів і тренерів також. Головним є те, що команда продовжує своє існування. А усі кадрові питання будуть вирішені ще до початку другого кола чемпіонату.

За словами Сергія Чабана, вихід із команди усіх легіонерів досить серйозно відобразиться на рівні «Ниви».

- У команди була задача вийти у першу лігу, - каже Сергій. – Тепер, як мені здається, про це можна забути.

- Зараз розпадається багато команд, - каже вболівальник ФК «Нива» Андрій. – Такі самі проблеми як у вінницької є й у тернопільської «Ниви», у клуба «Дніпро» і у інших. Тому зниження рівня команди на такому фоні буде не так помітне. Хоча звичайно, спортивні рівні легіонерів і рівні вінницьких гравців «Ниви» дуже відрізняються. Причому різниця не на користь вінничан.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: vn.20minut.ua
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com