Валерій Крохан: "Нам не потрібні великі кошти". 19-01-2012 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
19.01.2012
четверг
18:03
Валерій Крохан: "Нам не потрібні великі кошти"
Рейтинг публикации

Поки в чемпіонаті України з футболу серед команд другої ліги триває перерва, у хмельницькому продовжують гадати – чи продовжить «Динамо» виступати навесні. Раніше ми повідомляли, що хмельничанам руку допомоги простягнув київський клуб «Оболонь». Але цієї допомоги недостатньо, щоб була гарантія того, що у Хмельницькому й надалі існуватиме професійний клуб. Отже, що нині відбувається в «Динамо», ми поцікавилися в директора команди Валерія Крохана.

- Валерію Миколайовичу, новий рік настав, а проблеми залишилися старими?

- Скажу так, що потихеньку намагаємося вирішити наші проблеми. Головне, що команда, в якої фактично немає ні стадіону, ні автобусу, ні гуртожитку - існує і місце в другій лізі зберегла. Наприкінці січня або на початку лютого зберемо гравців та будемо готуватися до майбутніх матчів. Сподіваюся, що мудрі люди, які очолюють місто та область, цього року поставляться з розумінням до проблем команди та допоможуть їх вирішити.

- А гравці не розбіглися? До прикладу, Ростислав Певнєв вже перейшов до першолігового харківського «Геліоса»…

- Багато футболістів «Динамо» нині перебувають на перегляді в інших клубах. І це свідчить про те, що в нас цікава команда, потрібно було лише почекати рік-два, і хлопці б демонстрували зовсім інші результати. За Певнєва ми не отримали грошової компенсації, оскільки він належить запорізькому «Металургу». Але є такі футболісти, за яких ми зможемо отримати гроші, якщо в їхніх послугах будуть зацікавлені інші команди. Наразі мені відомо, що на перегляді в «Геліосі» перебуває й голкіпер Андрій Рябий. У молдовський «Зімбру» поїхав Максим Кривий, у Молдові шукає собі новий клуб і Денис Дяченко. Карілльо – на перегляді в ПФК «Севастополь», Місюра – у донецькому «Металурзі», Запорожець та Данченко – у харківському «Металісті». Буду радий, якщо вони підійдуть цим командам та будуть прогресувати. Ну, а ми виховуватимемо інших. Тим паче, що кістяк з місцевих футболістів залишився. Розраховуємо й на повернення травмованого Олексія Репи, і на «ветеранів» клубу – Лемішевського зі Шляховим. Ну, і будемо шукати нових виконавців. Але… поки не буде стабільного фінансування, про завдання підвищення в класі говорити не варто.

- Хмельницька міська рада на 2012 рік виділила «Динамо» 272 тисячі гривень. Наскільки ця сума є рятівною?

- Завдяки цим грошам команда буде забезпечена навчально-тренувальними зборами. Я вдячний владі за таку допомогу. Нам не потрібні великі кошти. Головне, щоб гроші надходили вчасно! До прикладу, футболіст знає, в який день він має отримати зарплату і, прийшовши, отримав її, а не обіцянку, що ось-ось йому заплатять. Так само і преміальні за перемогу. Якщо так буде, тоді й в «Динамо» гратимуть професійніші футболісти, які радуватимуть вболівальників як грою, так і результатом.

- Допомога футбольного клубу «Оболонь» - означає, що у киян є певні плани щодо розвитку футболу в Хмельницькому?

- Перш за все, я дуже вдячний президенту клубу Олександру Слободяну, що він у скрутний для нас час прийшов на допомогу. І, в розмові зі мною, Олександр В’ячеславович сказав, що «Динамо» може розраховувати на співпрацю з «Оболонню». Можливо, що ми об’єднаємося. Не виключаю того, що «Оболонь» переїде до Хмельницького, і тоді команда називатиметься по-іншому. До прикладу, «Динамо-Оболонь», або «Оболонь-Поділля». Але радіти ще зарано. Олександр Слободян дав 75 відсотків гарантій, що ми співпрацюватимемо. Звісно, будь-яка співпраця буде лише на користь хмельницькому футболу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Є"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]