Денніс Люкенс: Радий кожній хвилині, проведеній з "Кристалом". 19-03-2013 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
19.03.2013
вторник
18:52
Денніс Люкенс: Радий кожній хвилині, проведеній з "Кристалом"
Рейтинг публикации

Інтерв’ю тепер вже екс-наставника "Кристалу" Денніса Люкенса.

- Про зміни в керівництві "Кристалу" дізнався в телефонній розмові з президентом клубу Олексієм Кручером, наприкінці тижня, - почав розмову американський фахівець. - Поважаю Кручера, як хорошу людину, як президента, який дав, що зміг, футбольному клубу. Він усебічно підтримував мене і всіх, хто був частиною ФК. За мій час співпраці з "Кристалом" у команді була створена сімейна атмосфера, чим я був дуже задоволений. Це допомагало плідно працювати з колективом та допомагало досягти на той час непоганих результатів. Тому, зрозумівши ситуацію, добровільно залишив свою посаду. Щодо нового керівництва "Кристалу", то ніколи не зустрічався й не розмовляв з ним. Я тільки можу побажати їм удачі та успіху.

- Що дала вам робота в "Кристалі"? Що встигли, а що не вдалося зробити?

- Од часу мого приходу та до моменту ухвалення рішення залишити його, команда показала непогані результати. Хоча перед цим "Кристал" провів дев’ять ігор і набрав лише очко, посідаючи останнє місце в турнірній таблиці. Після того, як я очолив кристалівців, упродовж наступних восьми тижнів виграли шість матчів і набрали 19 очок, у підсумку посівши сьоме місце - за результатами першого етапу чемпіонату. Це було для нас хорошим досягненням, адже найскладніше в цей період - подолати гравцям психологічний бар’єр, після якого вже йшли від поразок до перемог. Цей поворот відбувся не тільки через мене. Ми всі хотіли працювати разом, були однією командою.

- Не жалкуєте, що, можливо, марно був витрачений час у Херсоні?

- Радий кожній хвилині, проведеній з "Кристалом". Прийшов до неї ззовні, ввівши нові зміни до тренувального процесу. Приємно, що підопічні відреагували на це позитивно - хорошою працею та грою. А досвід роботи з цією футбольною командою став для мене продуктивним та позитивним.

- Які враження залишаються від українського футболу?

- Він має високі стандарти. Гравці технічні та користуються тактичними знаннями. Чи ідеальний футбол в Україні? Звісно, ні. Та ми й не знайдемо у світі країну, де ця гра не має недоліків. Голов­не, працювати разом, єдиною командою, щоби зробити хороший футбол у країні.

- І які ж ваші подальші плани?

- Я однозначно залишаюся в українському футболі. Де саме працюватиму, покаже час.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Український футбол"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]