Зимове міжсезоння Олкому. 14-01-2010 Вторая лига гр."Б" - UA-футбол
Вторая лига гр."Б"
Вторая лига гр."Б" Новости
14.01.2010
четверг
14:12
Зимове міжсезоння Олкому
Рейтинг публикации

Після різдвяних та новорічних канікул футболісти «Олкому» в повному складі зберуться 20 січня та розпочнуть двохмісячну підготовку до весняної частини змагань.

Разом з командою тренувальний збір проведуть Сергій Язловський, Євген Сиващенко, Віталій Середа, Сергій Шабанов, Олександр Крук, Антон Логвиновський (всі вихованці мелітопольського футболу), а також група молодих футболістів випускників ДЮСШ «Олком», які на сьогодні виступають за Олком-2.

Перші дві неділі тренування відбуватимуться на власній спортивній базі. В цей період тренерський корпус планує приділити значну увагу фізичній, тактичній та психологічній підготовці футболістів. А також заплановано провести три товариські зустрічі. Одним із спаринг-партнерів буде команда Іллічовець-2, з керівництвом якої є домовленість, з іншими ведуться переговори.

З 8 по 20 лютого Олком планує зіграти у Кубку Кримтеплиці, та уже надіслав заявку на участь організаторам турніру.

Завершальний етап підготовки планується провести на олімпійській тренувальній базі «Спартак» в м. Алушта з 1 по 10 березня. Саме після товариських матчів в Алушті керівництво клубу визначиться з остаточним складом команди на весняну частину чемпіонату України.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФЛ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]