Контрольний матч. ГКС "Катовіце" (Польща) - ПФК "Олександрія" 2:3. 26-02-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
26.02.2011
суббота
11:18
Контрольний матч.  ГКС "Катовіце" (Польща) - ПФК "Олександрія"  2:3
Рейтинг публикации

У другому вчорашньому спарингу футболісти ПФК «Олександрія» вдруге здобули перемогу. Цього разу над польським клубом першої ліги ГКС «Катовіце». Наші гравці забили 3 м`ячі в ворота польської команди. Авторам двох голів став Д.Таргамадзе, третій м’яч відправив у сітку воріт суперника П.Ксьонз.

ПФК «Олександрія»: Паньків, Запорожан, Сидоренко, Гітченко, Казанюк (Боровський, 80), Довгий, Пархоменко (Зейналов, 62), Ксьонз, Таргамадзе, Старенький (Грицук, 65), Шевченко (Шупік, 59).

Коментуючи звітний контрольний матч, один із тренерів ПФК «Олександрія» А.Купцов зазначив, що на протязі всього дня йшов дощ, але турецька компанія, яка опікується нашою командою знайшла футбольне поле, яке було на протязі двох спарингів майже в ідеальному стані. Польські футболісти проводили свій заключний матч навчально-тренувальних зборів і вже через тиждень розпочнуть боротьбу в чемпіонаті Польщі. Звичайно ж, їм хотілося завершити тренувальний цикл на мажорній ноті, але наші футболісти не дали їм можливості реалізувати свої плани. «ГКС Катовіце» добротна команда, в якій виступають чи мало досвідчених виконавців, які сповідують швидкісний, жорсткий, атлетичний футбол. Тому запекла боротьба на футбольному полі точилася з першої хвилини і до останньої. А вже на 24 хв. матчу Д.Таргамадзе, отримавши відмінний пас від С.Старенького, «вийшов на побачення» з голкіпером суперника і холоднокровно відправив м’яч у сітку воріт поляків. Наступна десятихвилинка пройшла при активності польських футболістів й завершилась на 35 хв. взяттям воріт Ю.Паньківа. Але відразу ж, швидкий Д.Таргамадзе, обігравши трьох гравців катовіцької команди, пройшовши майже від центру поля, виводить олександрійців вперед.

У другому таймі олександрійці ще більше добавили в швидкостях і на 70 хв. П.Ксьонз, «обікрав» захисника, який помилився при прийомі м’яча, вийшов один на один з голкіпером суперника і збільшив рахунок матчу. Дещо розслабившись, олександрійці дали можливість полякам скоротити рахунок в матчі, припустившись помилки в захисті, при виконанні суперником стандартного положення.

- Ми задоволені і якістю гри і результатами обох контрольних матчів. У наших футболістів з’являється більше розуміння один одного на футбольному полі, більше відповідальності і більше здорових амбіцій.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес-служба ПФК «Олександрія»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com