Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
26.02.2012
воскресенье
18:02
Олександр Надь: "Другий збір пройшов на високому рівні"
Рейтинг публикации

Після короткої перерви учора «Говерла-Закарпаття» розпочала заключний третій навчально-тренувальний збір у Туреччині. Попередні висновки про другі збори клубна прес-служба довідувалася у капітана команди Олександра Надя.

Другий збір пройшов на досить високому рівні, - каже Олександр, - дуже гарна погода, відмінні поля, сильні спаринг-партнери - все сприяло повноцінній підготовці.

- Цікаво, команда на другому зборі не пропустила жодного м’яча за всі 5 контрольних спарингів. Гадаю, чимала заслуга в цьому стража воріт?

- Такий показник – результат роботи всієї команди. Ми кожного дня наполегливо працюємо, тренерський штаб від нас вимагає належного відношення до кожного тренувального заняття, а тим паче до кожного спарингу. Саме завдяки такому настрою та підготовці демонструємо якісну гру і хороший результат.

- На що більше тренерський штаб звертав увагу на фізичні кондиції, тактику, чи відпрацьовування певних комбінаційних заготовок?

- На кожен спаринг перед нами ставили чіткі завдання. До прикладу, у першому протистоянні оцінювали нашу фізичну підготовку, у другому – тактичні схеми, а вже в трьох наступних – вимагали, щоб демонстрували хорошу комбінаційну гру, награвали певні схеми.

- Як би оцінив свою готовність до весняної частини чемпіонату?

- Наразі ще не можу відповісти, тому що ще готуюся. Вже перші матчі покажуть наскільки готовий до чемпіонату. Адже до старту сезону ще місяць, тому працюємо і готуємося до майбутніх протистоянь дуже натхненно.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний відділ ФК "Говерла-Закарпаття"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com