Ігор Артимович: "Примхи погоди не оминули й нас". 15-03-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
15.03.2012
четверг
11:30
Ігор Артимович: "Примхи погоди не оминули й нас"
Рейтинг публикации

За кілька тижнів до поновлення змагань білоцерківський «Арсенал» вирушив до Криму. Та як з’ясувалося, і на півострові погода показала себе з гіршого боку, дещо втрутившись в плани підготовки команди. Про це та інше ми поспілкувалися з головним тренером канонірів Ігорем Артимовичем.

— Ігоре Климентійовичу, нещодавно завершився період заявкової кампанії. Розкажіть, хто ж поповнив команду, та чи вдалося, власне, закрити проблемні місця?

— «Арсенал» у період зимового антракту залишило четверо гравців: Сергій Костюк, Володимир Вербний, Олександр Антоненко, Богдан Мельниченко. Натомість поповнили команду Євген Симаков («Єдність»), Володимир Ординський («Гагри» Грузія), Павло Чорномаз («Зірка») і Віталій Тарновський («Сокіл»). Зараз говорити, чи вдалося закрити всі проблемні місця, гадаю, недоцільно. Лише друга частина сезону дасть відповідь на це запитання. Завдання на зимовий антракт було — зберегти основу команди, і я вважаю, нам це вдалося.

— Останнього місяця команда готувалася у Білій Церкві?

— Так, готувалися на місці, а зараз перебуваємо на зборах у кримському Куйбишеві, де будемо до 18 березня. Потім повернімося до Білої Церкви і вже на місці продовжимо підготовку до першої весняної гри.

— Зараз багато нарікань на погоду, яка примушує коригувати плани підготовки.

— І нас примхи погоди не оминули. Минулих років готувалися в Криму, де нас усе влаштовувало. А цього разу побутові умови влаштовують, а ось снігопади стали на заваді.

— Погода погодою, але не можу не поцікавитися результатами останніх контрольних матчів вашої команди, які відверто не вражають. Нічия та поразка від «Славутича» (0:0, 1:3), ідентично завершилися зустрічі з вінницькою «Нивою» (0:0, 0:1), не вдалося зачепитися бодай за нічию з «Миколаєвом» (0:2). Хоча це й неофіційні матчі, але все ж таки… за кілька тижнів поновлюються змагання.

— Так, результати останніх контрольних матчів невдалі (зітхаючи). Причини? Ми ще переглядаємо новачків, які можуть поповнити команду. Трохи часу до першої офіційної гри маємо, тож сподіваюся, що результати наступних контрольних матчів будуть вдаліші.

— Загалом команда готова до другої часини сезону?

— Як я вже сказав, питання щодо підготовки ще є. Нам завадила повноцінно тренуватися погода. У Білій Церкві за мінус двадцять на відкритому повітрі мало займалися, тому зараз намагатимемося надолужити згаяне. Запланували на зборах у Криму ще три спаринги. Суперниками будуть армянський «Титан», «Суми» і «Львів».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Олександр Травянка, газета «Український футбол»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com